Trwa ładowanie...
d350bvp

"Damy i wieśniaczki": Ola Ciupa w kontrowersyjnym show!

Modelka, od niedawna działająca również jako DJ, na swoim facebookowym profilu zapowiedziała nowy odcinek programu "Damy i wieśniaczki". Jak się okazuje, celebrytka wystąpiła w programie, przeistaczając się z tytułowej damy w dziewczynę poznającą prawdziwe oblicze polskiej wsi. Kiedy zobaczymy odcinek z jej udziałem?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Aleksandra Ciupa
Aleksandra CiupaŹródło: Facebook.com
d350bvp

Ola Ciupa wszystko dokładnie opisała (pisownia oryginalna): "Kochani !!!! Wzięłam udział w programie Damy i wieśniaczki !! Emisja w TTV 27.04 ! Było ciężko ale przeżyłam niesamowitą przygodę ! Zobaczyłam co to prawdziwa wieś a nie taka, którą znałam z teledysków w których wystąpiłam.... Jak przystało na prawdziwą Słowiankę dałam radę. Moje zmagania juz 27 kwietnia w TTV. Razem ze mną w programie wystąpił mój przyjaciel Dr Krzysztof Gojdź, któremu jestem bardzo wdzięczna bo wspaniale zajął się moją zmienniczką i przyczynił się do jej metamorfozy. Mam nadzieję, że będzie to wspaniały odcinek, który pokaże, ze nie ważne gdzie mieszkamy tylko to w jaki sposób myślimy i wszystko jest w naszej głowie".

O co chodzi w programie? Jak czytamy na oficjalnej stronie stacji:

d350bvp

"Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu". Ciupa stwierdziła, że poradziła sobie w trudnych warunkach. Na zdjęciach, które opublikowała, widać, że starała się nawet wykonywać prace polowe, do czego raczej nie przywykła.

O Aleksandrze zrobiło się głośno, gdy pojawiła się w klipie "My Słowianie" Cleo i Donatana jako jedna z uroczych wiejskich dziewcząt. Można ją było oglądać także na scenie podczas konkursu piosenki Eurowizja w 2014 roku, gdzie towarzyszyła wykonawcom. Ubijanie masła w skąpym stroju nijak ma się jednak do prawdziwego wiejskiego życia, o czym przekonała się na własnej skórze.

27-latka przyznała, że w show pojawi się również Krzysztof Gojdź, z którym od kilku miesięcy się nie rozstaje. Nazwała go jednak tylko przyjacielem. Tymczasem lekarz gwiazd w jednym z wywiadów zdradził, że jest bardzo zakochany. Czyżby nie chodziło o miłość do Oli?

d350bvp

Będziecie oglądać "Damy i wieśniaczki" z udziałem Ciupy?

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d350bvp

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d350bvp

Podziel się opinią

Share
d350bvp
d350bvp