Trwa ładowanie...

Damian z "Love Island" odkrywa niemal wszystko. Publikuje odważne zdjęcia

Damian to kolejny uczestnik "Love Island. Wyspa miłości", który od samego początku wzbudza wśród fanów skrajne emocje. Okazuje się, że nie tylko kobiety z show Polsatu lubią kusić ciałem. Damian również nie ma nic do ukrycia i nie wstydzi się rozebrać przed kamerą.

Damian z "Love Island" odkrywa niemal wszystko. Publikuje odważne zdjęciaŹródło: Instagram.com
do3yalv
do3yalv

Damian z "Love Island"

Damian Habiera z "Love Island" to 22-letni trener personalny, który wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. W głębi duszy jest romantykiem, czekającym aż los przyniesie mu idealną wybrankę. Najlepiej w typie urody Emily Ratajkowski. Siłownia to naturalne środowisko tego uczestnika "Love Island. Wyspa miłości".

"Sport w moim życiu odgrywa olbrzymią rolę, pozwala mi wyrzucić z siebie wszystkie negatywne emocje i oczyścić umysł" – mówi Damian.

Niestety już na początku programu "Love Island. Wyspa miłości" spadła na niego fala krytyki internautów. Poszło o jego zauroczenie Moniką. Damian został sparowany z Mariettą, która dla niego porzuciła Marcina. Para spędziła ze sobą noc, ale uczestnik "Love Island. Wyspa miłości" szybko oznajmił Marietcie, że chce być w związku z Moniką. Co więcej, podczas zadania namiętnie całował się z nową wybranką, na co patrzyła jego programowa partnerka. Zachowanie Damiana bardzo nie spodobało się widzom.

ZOBACZ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kasia Ptasińska jako Kayah

Damian z "Love Island" – instagram

Profil instagramowy Damiana z "Love Island. Wyspa miłości" pęka w szwach od zdjęć, na których mężczyzna pozuje półnago. 22-latek nie ma się czego wstydzić, gdyż idealnego ciała wyrzeźbionego na siłowni pozazdrościłby mu niejeden rówieśnik.

do3yalv

Jednak sam uczestnik "Love Island. Wyspa miłości" w skali od 1 do 10 dałby sobie zaledwie 7. Czy to fałszywa skromność?

do3yalv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3yalv