Trwa ładowanie...

"Daj się odmienić". Ona - wniebowzięta. Dla niego to traumatyczne doświadczenie

Monika i Krzysztof to małżeństwo z Olsztyna. Poznali się przez Internet, nie szukając zobowiązującej relacji. Wszystko jednak potoczyło się tak, że wzięli ślub i są ze sobą już od… 13 lat! To oni są bohaterami najnowszego odcinka "Daj się odmienić".

Wystarczy spojrzeć na minę małżonka głównej bohaterki odcinka "Daj się odmienić"Wystarczy spojrzeć na minę małżonka głównej bohaterki odcinka "Daj się odmienić"Źródło: WP
d13a6le

Monika, która zajmuje się także domem i dziećmi, ma bardzo mało czasu dla siebie, przez co straciła pewność siebie. Jest w stosunku do siebie bardzo krytyczna i ma wiele kompleksów, które nie do końca są odzwierciedleniem rzeczywistości. Jej mąż postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc jej w odzyskaniu pewności, wysyłając zgłoszenie do programu.

A ten zacznie się od wizyty w klinice medycyny estetycznej. Największymi kompleksami Moniki są jej wąskie usta oraz lwia zmarszczka, dlatego za pomocą odpowiednich zabiegów wykwalifikowani lekarze sprawią, że zostaną one poprawione. Krzysztof również podda się zabiegom, dzięki którym zostanie odmłodzony o kilka dobrych lat.

Następnie przyjdzie czas na niespodziankę, którą przygotował dla uczestników odcinka prowadzący - Jarosław Juźwin. Dzięki niej nasi uczestnicy dowiedzą się, jak wspólnie mogą dbać o zdrowie i kondycję, co przełoży się również na ich dobre samopoczucie i lepszą samoocenę.

Daj się odmienić - zwiastun 6. odcinka 2. sezonu

Kolejny etap podróży odbędzie się u siejącego postrach fryzjera - Wojtka Zielińskiego. Fryzury naszych bohaterów przejdą prawdziwą metamorfozę, ale była ona niezbędna!

d13a6le

Po powrocie do atelier na Monikę i Krzysztofa czeka jeszcze szkolenie z makijażu z Jarkiem. Pokaże on Monice, jak za jego pomocą podkreślić swoją kobiecość. Prowadzący "Daj się odmienić" nie zapomni też o Krzysztofie - chociaż on może wolałby, żeby tak się stało, bo będzie to dla niego naprawdę traumatyczne doświadczenie… 

...po którym nastąpią warsztaty ze stylistką - Sylwią Antoszkiewicz. Postara się ona wyprowadzić naszych uczestników z ich dotychczasowej strefy komfortu i pokaże nowe rozwiązania.

dso WP
Źródło: WP

Czy w finale odcinka nasi bohaterowie spodobają się sobie samym? Czy z Moniki uda się wydobyć na wierzch tę drapieżną, kobiecą i seksowną wersję, którą wcześniej skrzętnie ukrywała? Czy dzięki Krzysztofowi odzyska wiarę w siebie i obydwoje zakochają się w sobie na nowo? Na te i inne pytania odpowiedź poznacie w najnowszym odcinku programu "Daj się odmienić".

d13a6le

Premiera już w niedzielę 7 listopada o godz. 14:00 tylko w Telewizji WP.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl. Więcej informacji znajdziesz na https://telewizja.wp.pl/ i social mediach: https://www.facebook.com/telewizjawp.

dso WP
Źródło: WP
d13a6le
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13a6le