Trwa ładowanie...
d3wg5rq

Dagmara "Królowa życia" Kaźmierska znów zrobiła sobie test na koronawirusa

Dagmara Kaźmierska z show "Królowe życia" poddała się testom na koronawirusa. To nie pierwszy raz. Robiła to już miesiąc temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska (ONS)
d3wg5rq

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki programowi "Królowe życia". W show celebrytka prezentowała swoje bajeczne życie oraz barwny i wybuchowy charakter. Choć wzbudzała wiele kontrowersji, widzowie pokochali jej bezpośredniość i pewność siebie.

Znaleźli się i tacy, którzy wytykali jej dyskusyjny wygląd czy też przeszłość. Nie miało to jednak większego znaczenia, ponieważ popularność Kaźmierskiej rośnie z każdym dniem, co doskonale widać na jej kontach w mediach społecznościowych.

"W łóżku z Oskarem". Dagmara Kaźmierska o show "Królowe życia": Sława nie jest mi potrzebna

Kaźmierska niechętnie udziela wywiadów, ale jest bardzo aktywna w social mediach. To tam poinformowała o pierwszym teście na koronawirusa, który zrobiła sobie miesiąc temu. Badanie kosztowało 550 zł.

d3wg5rq

Teraz zrobiła sobie kolejny test. Znów wyszedł ujemny, o czym poinformowała na Instagramie: "Kolejny test na COVID-19 ujemny. We Wrocławiu przy wejściu na stadion możemy zrobić testy na obecność wirusa bez wychodzenia z auta. Wszystko w najwyższym zabezpieczeniu: jednorazowy długopis do wypełnienia ankiety, jednorazowe rękawiczki. Personel medyczny jak na zdjęciu. Pełne bezpieczeństwo. Dochód przeznaczony jest na przeprowadzanie testów dla personelu medycznego".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3wg5rq

Podziel się opinią

Share

d3wg5rq

d3wg5rq