Trwa ładowanie...

Zdjęcie z lotniska robi furorę. "Całe życie na przemycie"

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan to barwne postacie polskiego Instagrama. Matka lubi dopiec synkowi komentarzami w stylu "mało się zarabia, żyje się jak hrabia". Ale kiedy ktoś z zewnątrz krytykuje jego zachowanie, Dagmara nie puszcza tego płazem.

Share
Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan są gwiazdami Instagrama
Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan są gwiazdami InstagramaŹródło: Instagram
d4jmqei

Dagmara Kaźmierska zyskała rozgłos dzięki popularnemu programowi stacji TTV "Królowe życia". Szybko okazało się, że ma na tyle barwny życiorys, że cały program mógłby się ograniczać właściwie tylko do jej przygód.

Zwłaszcza że charakter ma równie barwny co swój dorobek. Kaźmierska skrzętnie wykorzystuje pięć minut sławy, skupiając na sobie uwagę fanów w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją już prawie milion osób.

"Królowa życia" jest bezpośrednia i rozbraja fanów swoimi tekstami, takimi jak pod ostatnim zdjęciem. Dagmara zestawiała swoją fotkę z lotniska z masą walizek ze zdjęciem syna, który w tym samym czasie relaksował się w jacuzzi. "Z cyklu : Całe życie na przemycie. Ja: Zarabiająca na kawałek chleba, tymczasem mój syn też ciężko pracujący" – napisała żartobliwie Kaźmierska.

Fanki Dagmary były pod wrażeniem liczbą bagaży, z jaką wróciła do Polski. Inni zarzucali jej, że haruje na zachcianki dorosłego syna-nieroba. "Synuś nie chce iść do pracy, to matka musi na niego zarabiać. Conan mógł pójść do roboty, a nie żeby od matki brał hajs" – czytamy w komentarzach. Dagmara skrzętnie odpowiadała na takie teksty, podkreślając, że "syn jest na medycynie i jeszcze się napracuje".

d4jmqei

Ostatnio, kiedy Conan pokazał fotki z relaksu w Zakopanem, sławna mama sama żartowała z jego stylu życia. "Po miażdżącym piątku, trwającym do późnego rana, tego dnia... Relaks się należy" – pisał syn Kaźmierskiej. "Mało się zarabia. Żyje się jak hrabia" – zripostowała Dagmara.

Zarobki gwiazd na Sylwestra, ile stracą w tym roku?

d4jmqei

Podziel się opinią

Share
d4jmqei
d4jmqei