Trwa ładowanie...

Dagmara Kaczmarek-Szałkow urodziła. Dziennikarka TVN została mamą na Wielkanoc

Dagmara Kaczmarek-Szałkow właśnie została szczęśliwą mamą. Prezenterka stacji TVN urodziła w Wielkanoc zdrową córeczkę. Swoim szczęściem podzieliła się w mediach społecznościowych. Zdradziła też imię dziecka.

Share
Dagmara Kaczmarek-Szałkow urodziła. Dziennikarka TVN została mamą na Wielkanoc
Źródło: East News
d2y41y9

Dagmara Kaczmarek-Szałkow po raz kolejny została szczęśliwą mamą. W niedzielę 12 kwietnia, czyli w Wielkanoc, urodziła córkę. W mediach społecznościowych zdradziła imię nowo narodzonego dziecka.

"Nowe życie na Wielkanoc. Zosia przyszła na świat, przepełniając naszą rodzinę radością i miłością, którą się z wami dzielę" - napisała w treści posta na Instagramie, dołączając zdjęcie noworodka.

ZOBACZ TEŻ: <a href="https://gwiazdy.wp.pl/monika-miller-o-aferze-z-narzeczonym-i-maryla-rodowicz-najbardziej-oniryczna-sytuacja-w-moim-zyciu-6496972181534849v" target="_blank">Monika Miller</a>: "Przestałam wierzyć w miłość"

Dziennikarka TVN jest związana z Filipem Szałkowem, operatorem telewizyjnym. Poznali się podczas relacjonowania wydarzeń z miejsca tragicznego wypadku polskiego autokaru pod Grenoble (lipiec 2007 r., zginęło wtedy 26 osób - przyp. red.). Są rodzicami trzech córek - urodzonej w Wielkanoc Zofii, 5-letniej Marii i 8-letniej Antoniny.

d2y41y9

W komentarzach internauci gratulowali i życzyli dużo zdrowia.

d2y41y9

Podziel się opinią

Share
d2y41y9
d2y41y9