Trwa ładowanie...

"Czysta krew": Znamy siostrę Erica

Share
"Czysta krew": Znamy siostrę Erica
Źródło: itv1
d4tf0yq

Wampirów nigdy zbyt wiele – z tego założenia wychodzą zapewne twórcy serialu *"Czysta krew" powiększając obsadę serialu o nową twarz. Będzie nią Lucy Griffiths – jak podaje tvline.com. Ta 25-letnia brytyjska aktorka wcieli się w postać żądnej krwi dziewczyny o imieniu Nora.*

Griffiths zagra wampirzą siostrę Erica Northmana. Ta para zna się dobrze od wieków - oboje są wszak "potomkami" Godrica. Nora pracuje jako podwójny agent w strukturach najwyższych władz wampirów. Jest inteligentna i pewna siebie. Umie zachować zimną krew w stresujących sytuacjach. Nic więc dziwnego, że potrafi kłamać jak z nut. Dziewczyna kocha skrycie Erica, jednak postanowiła poświęcić swoje życie wyższemu celowi.

d4tf0yq

Do tej pory Lucy Griffiths występowała głównie w angielskich produkcjach. Ostatnio aktorka zagrała w pilocie amerykańskiego serialu "Awakening". Ten thriller o zombie nie przypadł jednak do gustu szefom stacji CW, którzy zrezygnowali z produkowania serii.

Być może bardziej szczęśliwa okaże się dla młodej Brytyjki postać Nory, którą to rolą na dłużej zagościć ma w serialu. Póki co na pewno zobaczymy ją w piątym sezonie "Czystej krwi". Jego premiera przewidziana jest na wakacje 2012 roku.

Zobacz także:

d4tf0yq

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d4tf0yq

Podziel się opinią

Share
d4tf0yq
d4tf0yq