Trwa ładowanie...
12-06-2013 19:46

''Czysta krew'': Otwarta akcja poboru krwi - Chcemy twojej krwi [Warszawa]

''Czysta krew'': Otwarta akcja poboru krwi - Chcemy twojej krwi [Warszawa]Źródło: HBO
d2fyi0m
d2fyi0m

W piątek, 14 czerwca, w Światowym Dniu Krwiodawcy, w centrum Warszawy odbędzie się nietypowa akcja poboru krwi.

Tego dnia pod Pałacem Kultury i Nauki stanie autobus Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a w jego przedsionku uczestnicy akcji będą mogli się przenieść w scenerię serialu HBO Czysta krew. W godzinach od 9.00 do 17.00 każdy chętny będzie mógł oddać krew, a osoby, które wezmą udział w akcji, otrzymają atrakcyjne nagrody związane z serialem.

14 czerwca będzie można oddać krew w autobusie obsługiwanym przez profesjonalny personel Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Przedsionek będzie zaaranżowany w stylu znanego z serialu Czysta krew baru „Fangtasia”, w którym spotykają się wampiry. Będzie on pełnił rolę poczekalni dla osób oczekujących na swoją kolej.

W akcji oddawania krwi mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, a każdy krwiodawca otrzyma pakiet gadżetów związanych z serialem. Na miejscu będzie można wykonać makijaż w stylu wampirycznym oraz zrobić sobie zdjęcie z obecnymi na miejscu wampirami. Osoby, które przyjdą w przebraniu stylizowanym na wampira, także mogą liczyć na gadżety związane z serialem.

d2fyi0m

Akcja została zainspirowana premierą nowego sezonu serialu HBO Czysta krew, która odbędzie się 17 czerwca. Głównymi bohaterami tego intrygującego i przyprawiającego o dreszcz emocji serialu są wampiry, które dzięki opracowaniu receptury sztucznej krwi stały się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa.

Akcja "Chcemy twojej krwi" odbędzie się w piątek, 14 czerwca (Światowy Dzień Krwiodawcy) pod Pałacem Kultury i Nauki od strony ul. Marszałkowskiej w godz. 9.00 – 17.00.

Więcej informacji na hbo.pl

d2fyi0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fyi0m