"Czysta krew": Kogo zobaczymy w 5 sezonie?

"Czysta krew": Kogo zobaczymy w 5 sezonie?
Źródło zdjęć: © HBO

14.09.2011 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Emocje po finałowym odcinku *"Czystej krwi" jeszcze nie opadły, a twórcy serialu już podgrzewają atmosferę przed kolejną serią wampirzej produkcji HBO. Czego zatem mogą spodziewać się widzowie?*

Rąbka tajemnicy odkrywa jeden z producentów "Czystej krwi". - W 5 sezonie istotną rolę odegra silna i tajemnicza kobieta. To ona znajdzie się w centrum zainteresowania przyszłorocznej historii. Będzie to wyrazista postać, o której widzowie mogli już słyszeć w poprzednich seriach - powiedział Raelle Tucker dla EW.com.

Co więcej, kolejna seria upłynie pod znakiem wróżek. W serialu nie zabraknie zatem nowych skrzydlatych bohaterek. Twórcy chcą ukazać ich nieznaną jeszczę stronę. - Wszyscy, łącznie z Sookie, będą mogli w końcu w pełni zrozumieć ich naturę, na co nie pozwolił do tej pory poprzedni sezon.

To jednak nie wszystko. Kłopotów spodziewać się mogą Terry i Arlene. Zapowiedzią nadchodzących problemów było pojawienie się w finałowym epizodzie przyjaciela mężczyzny - Patricka. Wraz z jego przyjazdem na jaw wyjdzie przeszłość Terry`ego, która wpłynie negatywnie nie tylko na życie pary, ale nawet całego Bon Temps.

Nie obejdzie się też bez powrotów dobrze znanych bohaterów. Oprócz barwnej postaci króla Mississippi o imieniu Russell, na dłużej powróci także lider Wspólnoty Słońca - Steve Newlin. W ostatnim odcinku 4 sezonu Newlin zaskoczył widzów pojawiając się w domu Jasona jako... wampir. Podobno powód, dla którego powrócił, mocno zaskoczy fanów "Czystej krwi".

A co z przyjaciółką Sookie - Tarą? W finałowym odcinku dziewczyna ratuje swoją koleżankę wypychając ją z linii ognia. Strzał w głowę i kałuża krwi wydają się jednoznacznie wskazywać na śmierć Tary. Sprawa jednak nie jest tak oczywista. Wiadomo już, że Rutina Wesley - aktorka wcielająca się w postać Tary, pojawi się w sezonie 5 - podaje tvline.com. W jakiej formie? Tego jeszcze niewiadomo.Być może będzie pierwszym zombie w obsadzie "Czystej krwi".

Póki co fani muszą uzborić się w cierpliwość, gdyż premiera kolejnej serii serialu przewidziana jest dopiero w wakacje 2012 roku.

Zobacz także:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także