Trwa ładowanie...

Czy "The Voice of Poland" zniknie z anteny? Jest pomysł na program, który go zastąpi

Czy "The Voice of Poland" zniknie z anteny? Jest pomysł na program, który go zastąpiŹródło: AKPA
d5jakst
d5jakst

Siódma seria muzycznego talent-show była zaplanowana przez poprzednie kierownictwo stacji na jesień 2016. Nowy dyrektor, Maciej Chmiel, nie zdecydował jednak jeszcze, czy format powróci. Ostateczna decyzja ma zapaść w połowie roku.

- "The Voice" jest dobrze odbierany przez widzów, a rozmaite jego mutacje są w dalszym ciągu obecne na antenie Dwójki. Program ma też swoją rolę w ekspozycji młodych talentów- mówił na łamach portalu wirtualnemedia.pl

Muzyczny talent-show Dwójki może w przyszłości zostać zastąpiony rozrywkowym formatem wymyślonym specjalnie dla TVP2 i produkowany przez Telewizję Polską. "The Voice" jest natomiast programem holenderskim, który dla potrzeb Polski realizuje Rochstar. Jak się okazuje, nowy projekt programu, który także będzie czerpał z formatu talent-show, jest już na biurku Chmiela.

d5jakst

- Oczywiście, jestem świadomy ryzyka, bo łatwiej jest prowadzić rozmowę z producentem na poziomie formatu licencjonowanego, który sprawdził się na 40 rynkach światowych. Trudniej będzie wykonać takie widowisko od zera. Chciałbym jednak, żeby telewizja była retortą, w której spotykają się ludzie obdarzeni zmysłem kreacji i wiedzą producencką - podkreśla dyrektor Dwójki.

Szósty sezon "The Voice of Poland", w którym trenerami byli Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny i Tomson i Baron z zespołu Afromental zebrał widownię liczącą około 2,17 miliona osób. To o 240 tysięcy większa oglądalność niż podczas piątej edycji.

Zobacz także: Maciej Chmiel o programie "Sonda 2"

d5jakst
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5jakst