Trwa ładowanie...
mtv
01-03-2010 11:41

Czy 'Skazani na scenę' są skazani na sukces?

Czy 'Skazani na scenę' są skazani na sukces?Źródło: mtv
d3kmu8r
d3kmu8r

Program poświęcony jest piątce młodych talentów, którzy uczęszczają do prestiżowej szkoły artystycznej w Cincinnati - School of Creative and Performing Arts.

Jasmine, Malik, Shaakira, Mia oraz Tyler marzą o wielkiej karierze na scenie.

Niektórzy ciężko trenują i rozwijają umiejętności taneczne, inni spędzają godziny na ćwiczeniu gry na instrumencie czy rozwijaniu możliwości wokalnych, a jeszcze inni pracują w pocie czoła nad interpretacją ról aktorskich. Seria poświęceń i wyzwań to droga do osiągnięcia celu, jakim jest kariera na Broadwayu czy w Hollywood.

Sezon 2 muzycznego reality show prezentuje dalsze etapy drogi ku sławie, w których bohaterowie napotkają wiele trudności, a także odkryją własne słabości. Pojawią się nowi uczniowie, którzy przejmą miejsce po absolwentach. Tyler stawi czoła prawdziwemu wyzwaniu, gdy na jego drodze pojawi się wielu utalentowanych rywali. Mia ukończy szkołę i będzie walczyć o dalsze sukcesy. W tym czasie, nowo przyjęci uzdolnieni adepci szkoły w Cincinnati nie odpuszczają nawet na chwilę i doskonalą swoje umiejętności, aby udowodnić swoją determinację i wytrwałość.

Program został wyprodukowany przez byłego męża piosenkarki Jessiki Simpson oraz absolwenta SCPA - Nicka Lachey, znanego widzom MTV z serialu 'Nowożeńcy'.

Premiera: 28 marca

Emisja: niedziela o g. 9:00

d3kmu8r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kmu8r