Trwa ładowanie...

Czy domy gwiazd są idealne? Telewizja Lifetime mówi: sprawdzam!

Co wtorek o 22:00 w telewizji Lifetime pokazywany jest nowy program "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”. W programie ekipa ekspertów odwiedza domy znanych Polaków. To doskonała okazja dla widzów, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Czy domy gwiazd są idealne? Telewizja Lifetime mówi: sprawdzam!Źródło: Materiały prasowe
d1ck4lo

Prowadzącą program jest znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianka Krystev pokaże jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań.

W piątym odcinku programu „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” (wtorek, 27 lutego o 22:00 w telewizji Lifetime) Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Odetę Moro, znaną dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną. Odeta prowadzi własną audycje pt. "Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje!”, a w ostatnich latach można było ją oglądać w programach rozrywkowych "Celebrity Splash!" oraz "Agent - Gwiazdy". Jest również założycielką Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W mieszkaniu Odety, Kasia Bujakiewicz zakocha się kuchni gwiazdy i stwierdzi, że jest to kuchnia jej marzeń. Jak się okaże, Odeta ma nietypowe hobby: "Jestem mistrzem świata w kupowaniu rzeczy, które wydawałoby się, że są niepotrzebne. Skupiam się na starych, chociaż te nowe też czasami mają w sobie dużo czaru.” Zamiłowanie Odety do kupowania starych przedmiotów "z duszą” widać również w jej salonie, gdzie na jednej ze ścian stoi wyeksponowany stary piec kaflowy. "Ten kominek daje zapach dzieciństwa i zapach domu” przyznaje dziennikarka. W tym samym pomieszczeniu Kasia Bujakiewicz dostrzeże jednak potencjał na zmianę - "Czegoś mi tu brakuje” stwierdzi aktorka

d1ck4lo

Odeta przyznała już na początku odcinka, że nie korzysta z pomocy specjalistów od wnętrz, bo jest jej trudno się z nimi porozumieć, a do tego nigdy nie jest zadowolona z efektów ich pracy. Czy tym razem będzie inaczej? Jak z wyzwaniem poradzi sobie ekspertka aranżacji wnętrz Marianka Krystev? *Przekonamy się w nowym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” we wtorek, 27 lutego o 22:00 w telewizji Lifetime. *

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ck4lo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ck4lo