Czwartki z adrenaliną na HISTORY: Chłopaki chojraki, Ale bryka! i Warsztat Danny'ego

Czwartki z adrenaliną na HISTORY: Chłopaki chojraki, Ale bryka! i Warsztat Danny'ego
Źródło zdjęć: © HISTORY

05.03.2014 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 13 marca w czwartki o 21:00 rusza trzeci sezon serialu "Warsztat Danny'ego". Tytułowy warsztat istnieje naprawdę. Nazywa się Count's Kustom i mieści się w Las Vegas, gdzie Danny "Hrabia" Koker i jego ludzie skupują, przerabiają i sprzedają motoryzacyjne cacka, o jakich nie śniło się filozofom. Kiedy Danny widzi auto swoich marzeń, jest w stanie zrobić wszystko, aby je zdobyć, łącznie ze składaniem propozycji zapłaty gotówką niczego nie podejrzewającym właścicielom.

Od 24 kwietnia w czwartki o 22:00 na antenie pojawi się wyjątkowy show "Ale bryka!". W każdym odcinku dwóch fanów motoryzacji Will i Elo nie oprą się pokusie, by zardzewiałe graty przemienić w niezłe bryki - tym bardziej jeśli mogą przy tym sporo zarobić. Obserwujemy ekscytujący i zaskakujący proces, w trakcie którego bryka zyskuje nowy kształt. Każda z nich: od ferrari po mustanga jest inna i wiąże się z nią intrygująca historia.

Od 1 maja w czwartki o 23:00 poznamy przygody śmiałków w produkcji "Chłopaki chojraki". Dziś niewielu ludzi wciąż wykonuje pokazy kaskaderskie. Tacy faceci jak Spanky i Bryan Spranglerowie, Mr Dizzy czy Dr Danger kochają jednak to, co robią i uwielbiają swoje zwariowane i pełne niebezpieczeństw życie. "Chłopaki chojraki" śledzą losy współczesnych śmiałków-kaskaderów i ich codzienną walkę o przekraczanie swoich granic.

Obraz
© (fot. HISTORY)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także