Trwa ładowanie...

Czwartek z Telewizją WP. Mnóstwo kabaretowej rozrywki i "Seksu historia współczesna" [25-10-2018]

Dzisiejszy dzień minie pod znakiem dobrej rozrywki. W programach "Mistrzowie kabaretu" oraz "Kabaret na żądanie" zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Wieczorem natomiast poznamy dokument o tym, jak zmieniało się podejście do seksu na przestrzeni lat.

Czwartek z Telewizją WP. Mnóstwo kabaretowej rozrywki i "Seksu historia współczesna" [25-10-2018]Źródło: Pixabay.com
d3y8gyk
d3y8gyk

"Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver" - godz. 12.00
Uczestnicy programu są niezadowoleni z domów, w których mieszkają. Z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mają szansę odmienić swój dom tak, by odpowiadał ich preferencjom.

"Nowe życie starych domów: Jak kopiec termitów, odc. 8" - 13.00
Ekipa Justina Stampera zajmuje się nabywaniem opuszczonych, zrujnowanych domów, które po gruntownej renowacji zostają sprzedane. Udany remont może sprawić, że zaniedbane lokum zyska drugie życie.

*"Cuda współczesności, odc. 5" - godz. 14.00 *
Serial przybliża historię technologii. Pokazuje, jak powstały wspaniałe konstrukcje i budowle, broń czy ogniwa życia codziennego oraz w jaki sposób działają.

"Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver" - 15.00

"Mistrzowie kabaretu" - godz. 16.00
Gratka dla wielbicieli dobrej zabawy i śmiechu. Najlepsi komicy w Polsce wystąpią na scenie Teatru Capitol w programie "Mistrzowie Kabaretu". Gospodarzem wieczoru będzie Maciej Orłoś.

d3y8gyk

"Kabaret na żądanie" - godz. 17.00
Propozycja dla miłośników humoru. W programie znajdą się najśmieszniejsze skecze i piosenki satyryczne rodzimych gwiazd sceny kabaretowej. Całość połączy gość specjalny, który będzie miał za zadanie wybrać formacje, które dostaną szansę zaprezentowania w programie swoich propozycji. Na życzenie "VIP-ów" wystąpią między innymi: Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, grupa Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

"Megafabryki" - godz. 18.00
Autorzy zapraszają widzów do fabryk należących do wielkich koncernów i znanych marek, gdzie można obserwować proces powstawania ich produktów. Stale rosnący popyt zmusza do podjęcia działań zapewniających tańszą i szybszą produkcję, a także wyższą jakość produktów. Widzowie odwiedzą fabryki takich znakomitych marek jak: Dodge, Jaguar, czy Koenigsegg, Maserati, Mercedes oraz Ducati.

"Kabaret na żądanie" - godz. 20.00

"Seksu historia współczesna: Władza w sypialni odc. 3" - godz. 21.00
Program pokazuje, w jaki sposób rozwój technologii, począwszy od pierwszych gadżetów erotycznych, poprzez kasety VHS z filmami pornograficznymi, aż po wirtualną rzeczywistość i aplikację Tinder, zmienił nie tylko sposób mówienia o sprawach intymnych, ale także sposób, w jaki ludzie poszukują swoich partnerów seksualnych. Ponadto autorzy poruszają tematykę kontroli urodzeń związaną nie tylko z problematyką środków antykoncepcyjnych, ale również z ingerencją władz w sprawy intymne obywateli.

"Nowe życie starych domów: Budowlane monstrum odc. 7 (sezon 2)" - godz. 22.00

"Kabaret na żądanie" - godz. 23.00

d3y8gyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y8gyk