Trwa ładowanie...
Czesław Mozil: przy kim muzyk czuje się stary?

Czesław Mozil: przy kim muzyk czuje się stary?

Share
d15xzch

Czesław na festiwalu nie tylko zabawiał jego uczestników, ale też przygotowywał dla nich prawdziwe smakołyki. W strefie Food Zone, miejscu eksperymentów kulinarnych oraz live-cooking, ulubieni blogerzy i vlogerzy częstowali publiczność swoimi popisowymi potrawami. Jednym z kucharzy był właśnie Mozil, który przygotował pyszne chili con carne.

My jednak chcieliśmy wiedzieć, jak muzyk odnajduje się wśród tak młodych ludzi - nie jest tajemnicą, że na internetową imprezę przyszli głównie nastolatkowie.

d15xzch

- Świetnie się wśród nich odnajduję. Jest mi miło, że tylu młodych ludzi dotarło tutaj, ale, przyznam szczerze, czuję się przy nich chwilami stary. Mam poczucie, że się starzeję, ale samo przebywanie wśród młodzieży jest cudowne.

Przy okazji juror "X Factor" przypomniał nam o niebezpiecznej stronie internetu. W sieci czyha na młodych ludzi wiele pułapek.

- Internet jest bardzo niebezpiecznym miejscem. Mówię młodym ludziom, że trzeba mieć dystans i trzeba być ostrożnym, tak jak nie można na imprezie zostawić swojego drinka, tak samo trzeba być czujnym w internecie. Zło zawsze cię spotka. * Jak oceniacie przestrogi Mozila? Nie macie wrażenia, że ten przyjazny telewizyjny wesołek ma dużo racji?*

d15xzch

Podziel się opinią

Share
d15xzch
d15xzch