Trwa ładowanie...
d2kn3j8
Czesław Mozil: przy kim muzyk czuje się stary?

Czesław Mozil: przy kim muzyk czuje się stary?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2kn3j8

Czesław na festiwalu nie tylko zabawiał jego uczestników, ale też przygotowywał dla nich prawdziwe smakołyki. W strefie Food Zone, miejscu eksperymentów kulinarnych oraz live-cooking, ulubieni blogerzy i vlogerzy częstowali publiczność swoimi popisowymi potrawami. Jednym z kucharzy był właśnie Mozil, który przygotował pyszne chili con carne.

My jednak chcieliśmy wiedzieć, jak muzyk odnajduje się wśród tak młodych ludzi - nie jest tajemnicą, że na internetową imprezę przyszli głównie nastolatkowie.

d2kn3j8

- Świetnie się wśród nich odnajduję. Jest mi miło, że tylu młodych ludzi dotarło tutaj, ale, przyznam szczerze, czuję się przy nich chwilami stary. Mam poczucie, że się starzeję, ale samo przebywanie wśród młodzieży jest cudowne.

Przy okazji juror "X Factor" przypomniał nam o niebezpiecznej stronie internetu. W sieci czyha na młodych ludzi wiele pułapek.

- Internet jest bardzo niebezpiecznym miejscem. Mówię młodym ludziom, że trzeba mieć dystans i trzeba być ostrożnym, tak jak nie można na imprezie zostawić swojego drinka, tak samo trzeba być czujnym w internecie. Zło zawsze cię spotka. * Jak oceniacie przestrogi Mozila? Nie macie wrażenia, że ten przyjazny telewizyjny wesołek ma dużo racji?*

d2kn3j8

Podziel się opinią

Share

d2kn3j8

d2kn3j8