Trwa ładowanie...
d3ixu5v

Czego szukać w TV po "Rolniku"? Bez obaw, jest co oglądać!

Niedzielny wieczór przed telewizorem. Tradycyjnie czekamy na „Rolnik szuka żony”, ale na próżno. Co oglądać zamiast niedawno skończonego randkowego show?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony (Facebook.com)
d3ixu5v

„Rolnik szuka żony” niewątpliwie jest hitem Jedynki. W niedzielne wieczory , ok. 21.00, zapewniał stacji pierwsze miejsce pod względem oglądalności, bawiąc i wzruszając widzów. Każdy z sezonów jednak nie trwa wiecznie i składa się z określonej liczby odcinków. Czwarta seria skończyła się przed tygodniem i pojawia się pytanie – co w telewizyjnej ofercie znajdziemy w zamian?

Na szczęście, jest w czym wybierać. Owszem, możemy dać się porwać magii kina i wybrać ciekawy seans na którymś z kanałów filmowych. Możemy także poszukać innej rozrywki, której, jak się okazuje, wcale nie brakuje. Na Polsacie czeka nas sporo emocji i przyjemnych estetycznych doznań – o 20 stacja pokaże finał wyborów Miss Polski. O tytuł powalczą najpiękniejsze kobiety w kraju!

TVN tymczasem pokaże kolejne zmagania uczestników kulinarnego show „Master Chef”. Przed zawodnikami rozgrywka o największą stawkę. W finale dowiemy się, kto tym razem zdobędzie tytuł mistrza sztuki kulinarnej.

Jeżeli jednak szukacie innej rozrywki i oczekujecie reality show, z pomocą przyjdą wam TVN Style i Polsat Cafe. „Pani gadżet extra”, „Życie bez wstydu” czy „Oszukane” to tylko niektóre propozycje, które znajdziecie w tych kanałach. Niezainteresowani? Zawsze możecie wrócić do propozycji największych stacji. TVP zaprasza na komedie: Dwójka na "Za jakie grzechy, Boże?", Jedynka natomiast na "Córkę prezydenta". TVN za to ma gratkę dla największych kinomaniaków - pokaże "Gwiezdne wojny: mroczne widmo". Jedno jest pewne, niedzielnego wieczora nie będziecie się nudzić.

d3ixu5v

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3ixu5v

Podziel się opinią

Share
d3ixu5v
d3ixu5v