Trwa ładowanie...
06-12-2013 16:22

"Czas wojowników": Nowy program na antenie Polsat Play

"Czas wojowników": Nowy program na antenie Polsat PlayŹródło: Polsat Play
de4qla9
de4qla9

Już w najbliższy piątek (6 grudnia), o godzinie 21.30 Polsat Play wyemituje 1. odcinek "Czasu wojowników" w reżyserii Ireny i Jerzego Morawskich. Najnowsza seria dokumentalna ich autorstwa będzie opowiadać o młodych dziewczynach i chłopcach, którzy ciężko trenują, aby zostać zawodowymi sportowcami i gwiazdami MMA.

- Powstał świetny serial dokumentalny z bohaterami, których widzowie pokochają. Niektórzy mają za sobą konflikty z prawem, wychowali się na ulicy. Dla tych dzielnych chłopaków i dziewczyn kariera w MMA, to jedyny sposób, aby wydostać się z piekła, w jakim żyją i uniknąć losu rodziców. To przepustka do świata, do wyjścia z biedy i świata odrzuconych. Ich życie to mordercze treningi, walki na ringu, a zarazem walka z "pokusami życia" - alkoholem, narkotykami, zabawą w dyskotekach. Jestem przekonany, że serial "Czas wojowników" wciągnie nie tylko fanów MMA - mówi Radosław Sławiński, dyrektor Polsat Play.

W pierwszym odcinku poznamy historię Piotrka i Basi. Oboje nie mieli łatwego dzieciństwa. Rodzice Piotra byli bezrobotnymi alkoholikami. Zdarzało się, że w domu brakowało pieniędzy na jedzenie. Piotr przygodę z MMA rozpoczął od grupy początkującej. Potem ciężką pracą rozwijał umiejętności w tej dyscyplinie. Jego trener (były mistrz świata organizacji ISKA i WKA w formule K-1, zawodnik MMA) Marcin "Różal" Różalski jest pod wrażeniem uporu podopiecznego.

- Widać było, że chce - opowiada.

de4qla9

Piotr przygotowuje się również do kolejnej walki, którą traktuje jako niezwykle ważną. Jaki będzie jej wynik i czy ten wieczór okaże się dla niego szczęśliwy?

Basia przeżyła swoje dzieciństwo "na czas". Wszystko musiała robić w ściśle określonych przez rodziców terminach. Często była bita, nawet za to, że bez pytania wzięła z lodówki czekoladę.

- Jak mnie biła, myślałam naprawdę najgorsze rzeczy o niej. A później, no matka w końcu, nie? To się kocha - wspomina Basia.

Kiedy miała 13 lat, wydarzyło się coś, co przewróciło jej życie do góry nogami. Jak sobie z tym poradziła? Teraz trenuje pod bacznym okiem Tomasza Knapa, a MMA jest całym jej życiem. Co dały jej zdobyte doświadczenia? Czy odważy się jeszcze marzyć?

de4qla9

Jerzy i Irena Morawscy w Polsat Play od 1,5 roku przygotowują cykl "Chłopaki do wzięcia". Cieszy się on ogromną popularnością wśród widzów. Najlepiej oglądany w tym sezonie odcinek zgromadził blisko 450-tysięczną widownię, a udział w rynku w grupie komercyjnej wyniósł 3,85%. Premierowe odcinki emitowane są w każdą niedzielę, o godzinie 21.30.

(fot. Polsat Play)
Źródło: (fot. Polsat Play)
(fot. Polsat Play)
Źródło: (fot. Polsat Play)
de4qla9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de4qla9