Trwa ładowanie...
11-11-2011 18:26

"Czas prawdy": Angielski "Mad Men" od listopada w Polsce

"Czas prawdy": Angielski "Mad Men" od listopada w PolsceŹródło: BBC
d1kdjnm
d1kdjnm

Brytyjski serial *"Czas prawdy" ("The Hour") rozgrywa się w latach 50-tych ubiegłego stulecia, przez co jest porównywany z kultową produkcją "Mad Men". Już od listopada będzie można obejrzeć go także w Polsce na kanale FOX Life.*

"Czas prawdy" to zapierający dech w piersiach thriller, który jest osadzony w realiach świata i pracy brytyjskich reporterów telewizyjnych w 1956 roku. Poruszający, intrygujący, a przy tym zabawny i doprawiony szczyptą wysublimowanej erotyki serial, porywa widzów za kulisy wydawanego w połowie lat 50-tych XX wieku, londyńskiego programu informacyjnego oraz w pełen konfliktów i pikantnego dowcipu, namiętny trójkąt miłosny w samym jego sercu...

**[

]( http://www.aleseriale.pl/sid,29392,title,Czas-prawdy,serial.html )**

d1kdjnm

Serial ze świetną obsadą, doskonale oddaje realia tamtej epoki, przeplata w fabule wątki osobiste i niezdrową, także zawodową, zazdrość między obiecującym dziennikarzem telewizyjnym Freddie Lyon (Ben Wilshaw) oraz młodą i ambitną producentką Bel Rowley (nominowana do Złotego Globu 2011 Romola Garai), w której Freddie się podkochuje. Nie on jeden, gdyż do pięknej Bel wzdycha także jego przystojny rywal Hector Madden (Dominic West)
– główny prezenter i członek powstającego właśnie zespołu telewizyjnego. Oczami bohaterów mamy okazję oglądać świat stojący w obliczu wielkich zmian.

Dramat ukazuje, jak bezwzględna potrafi być polityka skrywana za fasadą społecznych konwenansów. Ostatecznie zostaną ujawnione owiane tajemnicą fakty, które doprowadzą do rezygnacji z urzędu premiera Wielkiej Brytanii, by całkowicie odmienić losy nowego pokolenia w roku, który przez wielu uważany jest za ostatni, w którym dokonał się ostateczny podział władzy pomiędzy dwa ówczesne mocarstwa: USA i ZSRR.

Scenarzystką "Czasu prawdy" jest laureatka nagrody BAFTA Abi Morgan. Serial został wyprodukowany dla BBC przez Kudos Film Television, ekspertów w dziedzinie dramatu i twórców takich dzieł jak "Życie na Marsie", zdobywcy nagrody BAFTA za serial "Spooks", "Occupation and Law" i "Order UK".

**[

]( http://www.aleseriale.pl/sid,29392,title,Czas-prawdy,serial.html )**

d1kdjnm

Emisja pierwszego odcinka "Czasu prawdy" przewidziana jest na 30 listopada o 21.00. Kolejne epizody wyświetlane będą w każdą środę o tej samej godzinie.

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d1kdjnm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kdjnm