Czarodziejki z „The Voice Senior” wydały debiutancką płytę!

Czarodziejki z „The Voice Senior” wydały debiutancką płytę!

05.02.2021 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Siostry Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie skradły serca publiczności występując w programie „The Voice Senior”. Śpiewające w drużynie Urszuli Dudziak panie wygrały głosami widzów pierwszą edycję show. Już od 5 lutego 2021 roku wszyscy wielbiciele talentu Sióstr Szydłowskich będą mogli cieszyć się ich debiutancką płytą!

Album nosi tytuł po prostu „Siostry Szydłowskie” i ukazał się nakładem wytwórni Universal Music Polska. Płytę wypełnia osiem coverów, które Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie śpiewały podczas występu w programie „The Voice Senior”, czyli między innymi utwory znane z repertuaru Alibabek, The Andrews Sister, Dolly Parton.

Pełna lista utworów na płycie „Siostry Szydłowskie” prezentuje się następująco:

1. Sing Sing Sing

2. Lollipop

3. Jolene

4. It's In His Kiss (The Shoop Shoop Song)

5. Kwiat Jednej Nocy

6. Hula Hana

7. Honey Honey

8. Winter Wonderland

W sobotnim wielkim finale drugiej edycji „The Voice Senior” siostry Szydłowskie zaśpiewają singiel „Sing Sing Sing”. Finał o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Przypomnijmy, że Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie pochodzą z Łodzi. Występ w „The Voice Senior” był ich hołdem dla mamy, która marzyła o tym, że córki zaśpiewają razem na scenie. Nie tylko, że marzenie spełniły, ale wygrały w wielkim stylu. Oczarowały publiczność harmonijnym śpiewem i niebywałym kobiecym wdziękiem, zabierając widzów w swingującą, sentymentalną podróż do lat młodości dzisiejszych seniorów. – Jestem szczęśliwa i bardzo dumna – mówiła po zwycięstwie Urszula Dudziak, trenerka Sióstr.

Krystyna ma spośród sióstr największe doświadczenie sceniczne. Mieszkająca od lat w Lublinie, występowała przez wiele lat w tamtejszym Teatrze Kameralnym, śpiewała w operetce i zagrała kilkadziesiąt ról. Elżbieta (była nauczycielka chemii) i Jolanta wystąpiły razem przed laty na wielu znanych festiwalach, chociażby na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Jolanta była też wokalistką w zespole Primo Voto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także