Trwa ładowanie...

"Czarodziejki": Sarah Michelle Gellar wspiera chorą na raka Doherty

Share
"Czarodziejki": Sarah Michelle Gellar wspiera chorą na raka Doherty
Źródło: Instagram
di2mw4b

Shannen Doherty w trudnych dla niej chwilach walki z chorobą nowotworową cieszy się ogromnym wsparciem bliskich i przyjaciół. A tych, jak się okazuje, nie brakuje nawet w show-biznesie.

Shannen Doherty zmaga się z rakiem piersi. Aktorka dowiedziała się o chorobie, gdy nowotwór był już w zaawansowanym stadium. O taki stan rzeczy oskarża byłego menadżera, który nie dopilnował formalności związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym. Gdy je uporządkowała i odnowiła ubezpieczenie, lekarze po rutynowych badaniach mieli dla niej bardzo złe wieści.

di2mw4b

Doherty nie poddała się jednak. Stosuje się do restrykcyjnych zaleceń lekarzy, a także zachęca innych do badań. Historię terapii zamieszcza na serwisach społecznościowych, w tym przejmujący fotoreportaż z obcinania włosów po chemioterapii. Jej działania podziwia i wspiera hollywoodzka gwiazda, Sarah Michelle Gellar.

Dowodem na to jest post na Instagramie, który zamieściła w hołdzie dla przyjaciółki. Fotografię, na której pozuje z Doherty w chustce na głowie, opatrzyła wzruszającym komentarzem.

- Moją poniedziałkową muzą (a tak naprawdę muzą każdego dnia) jest moja dzielna przyjaciółka. Zawsze twierdziłam, że jest jedną z najbardziej lojalnych przyjaciółek, jakie kiedykolwiek poznałam. Momentem, w którym mierzy się z najtrudniejszą podróżą życia, dzieli się tym z ludźmi w nadziei, że to pomoże innym ludziom, którzy przechodzą przez podobne zmagania – napisała pod zdjęciem na Instagramie.

(Fot. Instagram)

di2mw4b

Doherty niewątpliwie nie traci ducha w chorobie. Na zdjęciach, którymi dzieli się z fanami, nie ma nic do ukrycia. Raczej dystans do swojego obecnego wyglądu. Ostatnio zamieściła na Instagramie zabawną fotografię w różowej peruce, na którym wygłupia się z mężem, fotografem Kurtem Iswarienko.

- Kocha mnie w różowych włosach i bez włosów. To błogosławieństwo mieć tak silne wsparcie. Kocha mnie z każdą sekundą coraz bardziej – podpisała zdjęcie gwiazda.

Fakt, że aktorka wciąż jest otaczana miłością i pomocą, napawa optymizmem, że niebawem wróci do pełni zdrowia. Tego jej życzymy!

Zobacz także: #dziejesiewkulturze: Renee Zellweger przerwała milczenie

di2mw4b

Podziel się opinią

Share
di2mw4b
di2mw4b