Trwa ładowanie...
25-06-2008 11:35

Czarny humor w "Magii Niagary"

Czarny humor w "Magii Niagary"Źródło: Telewizja Polsat
d2zntcn
d2zntcn

3 lipca na antenie Telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowy odcinek serialu *Magia Niagary.*

Magia Niagary to zabawna, prowokująca, ale przede wszystkim szalenie urokliwa i frapująca opowieść o dwudziestoletniej Jaye (Caroline Dhavernas)
, która w przeciwieństwie do tłumu turystów odwiedzających słynny wodospad na granicy USA i Kanady, nie widziała dotąd nic nadzwyczajnego w tym miejscu.

Aż pewnego dnia odkrywa, że rzeczywistość wokół niej jest obszarem magicznym. Wraz z nią będziemy odtąd świadkami wielu dziwnych sytuacji, opowiedzianych z domieszką czarnego humoru, w których świat fantastyczny doskonale przenika do tego realnego.

Jednym z pomysłodawców tego niezwykłego serialu jest Bryan Fuller, któremu zawdzięczamy także Herosów.

d2zntcn

Wodospad Niagara – miejsce akcji - to jeden z siedmiu cudów natury; cel turystycznych eskapad i podróży poślubnych. Wedle prastarej legendy zamieszkuje go indiański bóg o wyjątkowo ponurych obyczajach. Przed laty pewna indiańska księżniczka poświęciła swoje życie, by go przebłagać w imieniu swojego ludu i odtąd... jej pomnik ze sławną fontanną stoi na przeciw sklepu z pamiątkami dla turystów, w którym pracuje główna bohaterka tego serialu - Jaye Tyler.

Dla jej znajomych i rodziny pozostaje sekretem, czemu ta absolwentka filozofii woli pracować jako sprzedawczyni, zamiast ambitnie piąć się po szczeblach kariery zawodowej. Życie Jaye bezpowrotnie zmienia się, gdy po raz pierwszy dziewczyna słyszy słowa wypowiadane przez... statuetką lwa.

d2zntcn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zntcn