Seriale zagraniczne"Cudowne lata" zniknęły przez pozwy o molestowanie

"Cudowne lata" zniknęły przez pozwy o molestowanie

"Cudowne lata" zniknęły przez pozwy o molestowanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Magdalena Sawicka

30.01.2018 08:03, aktual.: 30.01.2018 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po latach dowiadujemy się, dlaczego przerwano realizację serialu "Cudowne lata". Kostiumolożka oskarżyła Freda Savage'a o molestowanie.

Okazuje się, że powodem były pozwy dotyczące molestowania złożone przeciwko dwóm aktorom popularnej także w Polsce produkcji. 25 lat po zdjęciu cyklu z anteny o przyczynie powiedziała Alley Mills, która w telewizji pojawiała się jako matka rodziny, Norma Arnold.

- Kiedy kręciliśmy finał, nikt nie wiedział, czy "Cudowne lata" zostaną wznowione. Wszystko z powodu niedorzecznego pozwu przeciwko Fredowi Savage'owi, który jest najmilszym, najsłodszym, najmniej agresywnym człowiekiem, jaki chodził po tej Ziemi. Myślałam, że to jakiś żart - wspomina aktorka w rozmowie z Yahoo.

Pozew w 1993 r. wniosła odpowiadająca za kostiumy Monique Long. Oskarżeni zostali 16-letni wówczas Fred Savage (serialowy Kevin Arnold) i 20-letni Jason Hervey (Wayne Arnold).

Alley Mills przytoczyła tę sprawę po latach, gdyż uważa, że w obecnie panującej atmosferze w Hollywood mogą zdarzyć się podobne sytuacje, gdy niewinni ludzie ucierpią.

- To trochę podobne do tego, co się dzieje teraz. W te rzeczy mogą zostać wplątani niewinni ludzie. To bardzo niebezpieczne. W tamtym przypadku pomówienia były kompletnie nieprawdziwe. Wówczas była to nasza kostiumograf i nie obchodzi mnie, czy usłyszy co mówię. Być może nie powinnam zabierać głosu, ale minęło już wiele lat i czas to wreszcie zakończyć - dodała Mills.

Obraz
© Getty Images

Cykl ABC emitowany był w latach 1988-1993 i liczył 115 odcinków (6 sezonów). Serial ukazuje życie typowej amerykańskiej rodziny w latach 1968-1973 z punktu widzenia dorastającego Kevina. Produkcję można było oglądać na w Polsce na TVP2, a następnie w Telewizji Puls, Polsacie, Comedy Central Family i TVP Seriale.

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (342)
Zobacz także