Trwa ładowanie...
21-12-2016 09:23

"Cudowna róża": kultowa telenowela na antenie TLC

„Cudowna róża” to pełna wzruszeń i emocjonujących zwrotów akcji opowieść o zwykłych ludziach, którzy doświadczają w życiu niezwykłego wsparcia opatrzności. Każdy odcinek tej nietuzinkowej historii przedstawia losy innych bohaterów, zmagających się z problemami ich codziennego życia.

Share
du40lse

„Cudowna Róża” to kultowa meksykańska telenowela, która bije rekordy popularności w rodzimym kraju. „La Rosa de Guadalupe”, bo tak brzmi jej oryginalny tytuł, doczekała się już na kanale Las Estrellas (The Stars) 800 odcinków. Produkcja przypadła do gustu także amerykańskim widzom, którzy mogą oglądać ją na hiszpańskojęzycznym kanale Univision. Na czym polega wyjątkowość fabuły, która podbiła serca publiczności?

Młodzieńcze miłość wbrew woli rodziców, niespodziewany rozwód i poprzedzający go bolesny podział majątku, a nawet pełne przemocy uprowadzenie młodej dziewczyny, spowodowane jej nieostrożnością w sieci – to tylko niektóre próby, na jakie zostaną wystawieni bohaterowie. W trudnych chwilach bohaterowie zwracają się o pomoc do Matki Boskiej z Gwadelupy. Zawierzają jej swe losy i modlą się o wstawiennictwo. Ona zaś objawia się w postaci białej róży obok swojego wizerunku, obiecując wsparcie i dając do zrozumienia, że modlitwa została wysłuchana. Jednak nie zawsze dobro zwycięża… Kiedy do głosu dochodzi zło i przemoc, a ludzie nie wierzą w pomoc opatrzności, wydarzenia mogą przyjąć tragiczny w skutkach obrót. Czy bohaterowie wyjdą z każdej opresji obronną ręką? Zobacz, jak zaskakujące może być ludzkie życie i jak wiele znaczy w nim wiara w to, że cuda się zdarzają.

„Cudowna róża” pojawi się na antenie TLC już 24 grudnia. Widzowie będą mogli oglądać ją codziennie o 18.00.

du40lse

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

du40lse
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du40lse
du40lse