Trwa ładowanie...
dkger6n

Cudotwórcy i niepoprawni nauczyciele ratują poniedziałki w TNT

Poniedziałki bywają trudne, a po ciężkim dniu każdy zasługuje na odrobinę relaksu i dobrego humoru. W październiku na antenie TNT na widzów czeka maraton serialowy "Poniedziałkowe wieczory komediowe”, które uratują nawet najgorszy poniedziałkowy humor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Postać kapryśnego Boga w filmie "Cudotwórcy" zagrał Steve Buscemi
Postać kapryśnego Boga w filmie "Cudotwórcy" zagrał Steve Buscemi (Materiały prasowe)
dkger6n

"Poniedziałkowe wieczory komediowe” w TNT rozpoczynają się od serialu z Danielem Radcliffem i Stevem Buscemi w rolach głównych. Co się stanie, gdy Bóg pewnego dnia podejmie decyzje o unicestwieniu Ziemi? Pracownicy nietypowego zakładu pracy - Nieba, czyli tytułowi "Cudotwórcy” spróbują temu zapobiec rozpoczynając nierówną walkę z czasem i kapryśnym Wszechmogącym.

W tej produkcji Daniel Radcliffe wcielił się w postać Craiga - anioła niskiego szczebla, który postanowił zmobilizować wszystkich pracowników do walki o losy Ziemi i jej mieszkańców. Przed Craigiem i jego przyjaciółmi stoi bardzo trudne zadanie, by zapobiec zagładzie muszą sprawić, by dwoje bardzo nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie.

Po wizycie w Niebie wracamy na ziemię, by śledzić szalone przygody nietypowej rodziny z Nowego Jorku. "Objazd” to serial, który odsłania zarówno przed widzami jak i przed samymi bohaterami, tajemnice skrywane przez pozostałych członków rodziny. Czwarty sezon serialu emitowany w październikowe wieczory opowiada o losach Nate, Robina, Delilah i Jareda, którzy tym razem muszą uciekać na Alaskę do najmniej zaludnionego stanu w USA. Czy wszechobecny chłód i brak żywej duszy na horyzoncie oznacza koniec problemów? Nic bardziej mylnego. Na bohaterów czekają kolejne wyzwania a na widzów - potężna dawka humoru.

dkger6n

Na zakończenie "Poniedziałkowych wieczorów komediowych” widzowie będą mogli śledzić losy szalonych nauczycieli i ich uczniów ze szkoły średniej w Colorado.

"Ciało niepedagogiczne” to zabawny serial, w którym nauczyciel hiszpańskiego Loren Payton (Adam Cayton-Holland), szkolny trener Andy Fairbell (Andrew Orvedahl) oraz historyk Billy Shoemaker (Ben Roy) są żywymi przykładami na to, że nie każdy może zostać profesorem… W trzecim sezonie niepoprawni pedagodzy będą musieli zmagać się nie tylko z uczniami, ale również z dyrekcją, która uważnie się im przygląda.

Plan emisji:
W każdy poniedziałek od godziny 21:00
21:00 Cudotwórcy
21:25 Objazd
22:15 Ciało niepedagogiczne

Oglądaj najnowsze odcinki na Cartoon Network w WP Pilot, gdziekolwiek jesteś!
WP Pilot

dkger6n

Podziel się opinią

Share
dkger6n
dkger6n