"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Ted Danson zastąpi Fishbourne`a

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Ted Danson zastąpi Fishbourne`a
Źródło zdjęć: © CBS

04.08.2011 11:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ted Danson dołączył do ekipy śledczej *„Kryminalnych Zagadek Las Vegas”. Wcieli się on w postać D.B.Russella.*

Po ostatnim emocjonującym sezonie widzowie będą mogli nieco odetchnąć. Jak twierdzi producentka serialu Carol Mendelsohn:

- Pojawienie się nowego szefa, z jego unikalnym sposobem prowadzenia spraw, spowoduje, że ten sezon będzie zdecydowanie lżejszy od poprzedniego.

Danson będzie musiał zapanować nad swoimi nowymi współpracownikami. Podejrzenia dotyczące manipulowania dowodami w sprawie byłego dowódcy – Langstona (Laurence Fishburne), negatywnie odbiły się na ich pracy. Czy nowy dyrektor zostanie zaakceptowany przez resztę grupy?

- Jest to nietuzinkowa postać o specyficznym typie inteligencji i poczucia humoru. Mimo to jego umysł potrafi łączyć ze sobą poszlaki i rozwiązywać sprawy – mówi o swojej postaci Danson. Russell to zupełne przeciwieństwo Langstona.

Po raz kolejny mówi się o odejściu z serialu Catherine Willows – granej przez Marg Helgenberger. Aktorka planowała opuścić produkcję już pod koniec poprzedniego sezonu. Producenci namówili ją jednak, że musi pomóc wprowadzić postać Russella do ekipy.

Zobacz także:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także