Conan Kaźmierski zdjął koszulkę. Pochwalił się umięśnioną klatą

Conan Kaźmierski pokazał zdjęcie bez koszulki
Conan Kaźmierski pokazał zdjęcie bez koszulki
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBS

07.12.2022 11:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Conan Kaźmierski postanowił pokazać efekt sześciu lat pracy. Zdjął koszulkę i zrobił sobie zdjęcie. Efekt robi wrażenie.

Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda show stacji TTV "Królowe życia". Program emitowany był od 2016 r. i cieszył się ogromną popularnością wśród widzów, ale niedawno poinformowano o zawieszeniu jego produkcji. Kaźmierska jednak niespecjalnie się tym przejmuje. Niedawno wydała kolejną część swojej autobiografii, mówi o jej ekranizacji i do tego próbuje swoich sił jako stand-uperka.

Jako bohaterka show odkrywała przed widzami kulisy swojego prywatnego życia. W programie często pojawiał się jej syn Conan, stąd on również zyskał rozpoznawalność i grono fanów na Instagramie. Mężczyzna dziś ma 21 lat i studiuje medycynę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz chłopak postanowił podzielić się z internautami efektami swojej ciężkiej pracy na siłowni. Pokazał zdjęcie bez koszulki. "I tak już szósty rok" - napisał.

Conan Kaźmierski pokazał się bez koszulki
Conan Kaźmierski pokazał się bez koszulki© Instagram

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska trafiła do programu "Królowe życia" po wyjściu z więzienia, w którym odsiadywała wyrok m.in. za sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Szybko stała się najpopularniejszą uczestniczką kontrowersyjnego show, które co prawda zniknęło już z anteny, ale gwiazda Kaźmierskiej nadal błyszczy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także