Trwa ładowanie...

"Community": już dziś premiera trzeciego sezonu!

Share
"Community": już dziś premiera trzeciego sezonu!
d482nn1

Trzeci sezon serialu z genialnymi Chevym Chasem, Alison Brie i Joelem McHalem w rolach głównych! Community powraca już dziś (7 kwietnia) na antenę Comedy Central!

Community to opowieść o nietypowych studentach mało prestiżowego Greendale Community College. Adwokat Jeff Winger, po tym jak stracił prawo do wykonywania zawodu, postanowił wrócić do szkoły i uzyskać tym razem legalny dyplom. Tam też poznał jedynych w swoim rodzaju przyjaciół, którzy tworząc wybuchową mieszankę, ciągle wpadają w kłopoty. W trzecim sezonie przygód Jeffa i jego znajomych, Troy na chwilę stanie się detektywem wyjętym wprost z filmu typu Noir, a domówka jego i Abeda zamieni się w surrealistyczny ciąg zdarzeń. Na widzów czekać też będzie jak zwykle nieprzewidywalny Señor Chang (w tej roli Ken Jeong, znany z serii filmów Kac Vegas) czy humorzasty Pierce, w którego wciela się genialny Chevy Chase.

Premiera 3 sezonu: 7 kwietnia, poniedziałek, godz. 20:35 Emisja: poniedziałek - piątek, godz. 20:35 Powtórki: sobota-niedziela, godz. 23:45 (2 odcinki)

d482nn1

Podziel się opinią

Share
d482nn1
d482nn1