Trwa ładowanie...
colin farrell

Colin Farrell na pewno z detektywem

Share
Colin Farrell na pewno z detektywem
d2oljkq

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i już oficjalnie wiadomo, że Colin Farrell wystąpi w drugim sezonie serialu "Detektyw".

W rozmowie z irlandzką gazetą "Sunday World", aktor potwierdził, iż pojawi się w 8 odcinkach nadchodzącej odsłony cyklu HBO. - Niewiele wiem na temat całości - przyznał jednocześnie Farrell. - Wiem, że zdjęcia powstają w różnych miejscach w Los Angeles, co dla mnie jest
idealne, bo będą mógł spędzić nieco czasu w domudomu i z dziećmi.

Nowe dochodzenie ma rozpocząć się od morderstwa Bena Caspara, urzędnika z fikcyjnego kalifornijskiego miasteczka. Część historii dotyczyć będzie systemu transportu w Kalifornii. W pilocie pojawi się wątek korupcyjny, związany z szybkimi kolejami, właścicielami
ziemskimi i federalnymi grantami.

d2oljkq

Według wcześniejszych pogłosek, główną rolę ma zagrać Vince Vaughn. Wcieli się on w Franka Semyona, biznesmena współpracującego z lokalną władzą.

Jessica Biel i Rosario Dawson, a także Malin ?kerman, Jaimie Alexander, Kelly Reilly, Brit Marling oraz Oona Chaplin, a także Elisabeth Moss i Rachel McAdams znalazły się na liście kandydatek do głównej roli kobiecej.

Przypomnijmy, że twórcą i scenarzystą serialu jest Nic Pizzolatto. Za reżyserię pierwszego sezonu, od razu zapowiadanego jako antologia, odpowiadał Cary Fukunaga. W rolach głównych wystąpili wówczas Matthew McConaughey i Woody Harrelson.

Colina Farrella ostatnio można było podziwiać w filmach "Zimowa opowieść", "Ratujśąc pana Banksa" i "Miss Julie".

d2oljkq

Podziel się opinią

Share
d2oljkq
d2oljkq