Trwa ładowanie...

"Co za tydzień": Janiak i Malinowska - najpiękniejsza para telewizji przyciąga wzrok!

"Co za tydzień": Janiak i Malinowska - najpiękniejsza para telewizji przyciąga wzrok!Źródło: AKPA
d2c37fw
d2c37fw

Olivier Janiak i Karolina Malinowska to jedno z najpiękniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Związek popularnego prezentera i światowej sławy modelki trwa nieprzerwanie od ośmiu lat i wciąż kwitnie! Para pokazała się ostatnio na premierze kalendarza Dżentelmeni 2012 gdzie przyciągała uwagę kamer głównie za sprawą swojego gorącego uczucia.

Szósta edycja kalendarza Dżentelmeni 2012, to wspólny projekt PCK i polskich artystów, z którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Ten szczytny cel wsparli Olivier Janiak i Karolina Malinowska, którzy jak magnes przyciągali zainteresowanie mediów. Ta nadzwyczaj urodziwa i dojrzała - pod względem stażu - para jest rzadkim okazem w polskim świecie show-biznesu. Gdy kolorowa prasa donosi o licznych zdradach, romansach i rozstaniach, małżeństwo Janiaków trwa niewzruszone i świeci przykładem.

Para poznała się w 2002 roku w Warszawie na pokazie mody kontrowersyjnego polskiego projektanta - Arkadiusa. Olivier - wtedy początkujący dziennikarz stacji TVN - przeprowadził z modelką krótką rozmowę, w trakcie której Karolina zrobiła na nim duże wrażenia, jak wspomina w wywiadzie dla magazynu "Viva":
- Pomyślałem, że fajna dziewczyna. Dziewczyna, która mocno stąpa po ziemi. Taka jest do dziś. Zapamiętałem też jej duże uszy, odstawały zabawnie, kontrastując z chudziutką szyją - przyznał dziennikarz.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Od czasu ich pierwszego spotkania do pierwszej randki minął rok, ale kolejne wydarzenia potoczyły się już ekspresowym tempie. W 2003 roku para wzięła ślub. Tak szybka decyzja o najważniejszym wydarzeniu w życiu zaniepokoiła rodziny każdej ze stron. Jak się jednak okazało, wszelkie obawy o trafności tej decyzji były nieuzasadnione. Małżeństwo ma za sobą już osiem lat udanego życia, w którym od dwóch lat obecne jest również potomstwo: Fryderyk i Christian.

d2c37fw

Zarówno Olivier Janiak jak i jego żona związali się zawodowo z telewizją. Janiak już od 10 lat prowadzi program ”Co za tydzień” w stacji TVN, w którym obnaża kulisy polskiego świata show-biznesu. Karolina Malinowska przygodę z telewizją zaczęła w 2007 roku, współpracując ze stacją TVN przy programie "Projekt plaża", w którym kilkakrotnie pracowała ze swoim mężem. W 2009 roku zawodowe drogi małżeństwa rozeszły się. Malinowska trafiła do konkurencyjnego Polsatu, gdzie wraz z Joanną Horodyńską prowadzi program "Gwiazdy na dywaniku". Duet modelki i stylistki na tapetę bierze zarówno najgorzej, jak i najlepiej ubrane gwiazdy.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d2c37fw

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2c37fw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c37fw