Trwa ładowanie...

Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na wielkanocny weekend. Dużo dobrego w Telewizji WP

Telewizje starają się na weekend dać jak najlepsze propozycje i przyciągnąć przed ekrany jak najwięcej widzów. Przedstawiamy, co stacje TV przygotowały na najbliższy weekend. Można spodziewać się różnorodnych programów. Dużo dobrego będzie w Telewizji WP.

Share
Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na wielkanocny weekend. Dużo dobrego w Telewizji WPŹródło: Materiały prasowe
d388hc3

Maraton "1,2,3 Kabaret!": Wielka Sobota, 11.04., od 13:00 do 17:00, Telewizja WP

Premierowe skecze, mieszane składy i oryginalna konferansjerka Kabaretu Chyba z Piotrem "Gumą" Gumulcem w świątecznym maratonie "1,2,3 Kabaret!"! Ten program na pewno zapamiętacie na długo! Najświeższe, jeszcze nieemitowane skecze oraz znakomity kontakt z publicznością, inteligentny dowcip i błyskotliwe puenty zapewnią przez cały sezon artyści: Kabaret Czesuaf, Kabaret Ciach, Bartosz Gajda, Grzegorz Dolniak, Kabaret Fifa-Rafa, Kabaret A JAK!

"Titanic: prawdziwa historia": Wielkanoc (niedziela), 12.04., godz. 18:00, Telewizja WP

Zatonięcie Titanica było największą katastrofą morską w historii i nadal fascynuje, właśnie wtedy, gdy zbliża się jej 100. rocznica. Ten dokument po raz pierwszy pokazuje, co wydarzyło się z punktu widzenia samego zabójcy: wody. To była masakra - 1517 pasażerów i załogi zginęło, gdy upadł luksusowy liniowiec. Wszyscy na pokładzie zostali oszukani przez wodę, przebiegłego i niepowstrzymanego zabójcę. Czasami skradał się niewidoczny, innym razem nieprzewidywalny. W oparciu o historie, raporty naocznych świadków, dramatyczne wywiady oparte na transkryptach katastrofa nabiera innego, niż do tej pory znaczenia…

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 128), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych.

d388hc3

"Ślub od pierwszego wejrzenia", odc. 7: Wielki Piątek, 10.04. godz. 21:00, TVN 7

Połączeni w pary uczestnicy wyruszyli w swoje podróże poślubne. Dzięki nim mogą lepiej się poznać, sprawdzić swoje nawyki, odkryć wady i zalety. Między Oliwią a Łukaszem od razu zaiskrzyło. Dopiero wspólna wyprawa na Maltę ujawni pewne problemy. Po przyjemnie spędzonym weselu Agnieszka i Wojtek mają kłopot z określeniem celu podróży poślubnej. Wreszcie docierają do Malagi. Widzowie przekonają się, kto będzie przewodził temu związkowi. Z kolei Asia i Adam pozostają ostrożni wobec siebie. Znaleźli porozumienie, ale wciąż nie pokonali pewnej bariery. Utrzymują dystans także na Majorce. Może jednak piękna wyspa pozwoli parze pogłębić relację.

"Iniemamocni 2" - Poniedziałek Wielkanocny, 13.04., godz. 20:10, Polsat

Rodzina Iniemamocnych po raz kolejny naraża się władzom, która krytykuje konsekwencje starcia z Człowiekiem Szpadlem. Nagle odzywa się do nich tajemniczy biznesmen, Winston Deavor, który proponuje Helen i Bobowi udział w przedsięwzięciu. Jego celem jest ponowna legalizacja działalności superbohaterów. Helen jako Elastyna musiałaby nagrywać swoje działania wymierzone przeciwko złoczyńcom, a Bob miałby zająć się dziećmi - nastoletnią Violet, Maksem i Jack-Jackiem. Obydwa zadania okazują się o wiele trudniejsze, niż mogliby przypuszczać. Z kolei u małego synka zaczynają rozwijać się trudne do okiełznania nadprzyrodzone zdolności. Mogą się jednak przydać w walce z terroryzującym miasto złowieszczym hipnotyzerem Ekrantyranem.

Film "Iniemamocni 2" był nominowany do Oscara w 2019 r. w kategorii najlepszy film animowany.

d388hc3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d388hc3