Trwa ładowanie...

Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na weekend 04.-05.04. Dużo dobrego w Telewizji WP

Telewizje starają się na weekend dać jak najlepsze propozycje i przyciągnąć przed ekrany jak najwięcej widzów. Przedstawiamy, co stacje TV przygotowały na najbliższy weekend. Można spodziewać się różnorodnych programów. Dużo dobrego będzie w Telewizji WP.

Share
Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na weekend 04.-05.04. Dużo dobrego w Telewizji WPŹródło: Materiały prasowe
drf2bjw

"Pokochaj lub sprzedaj" - sobota 4 kwietnia, godz. 11:00, Telewizja WP

"Pokochaj lub sprzedaj" to oryginalny format, na podstawie którego powstały kolejne serie, np. Vancouver i Australia.

Cieszący się uznaniem i uwielbiany na całym świecie program "Pokochaj lub sprzedaj" prezentuje wszystkie możliwości przerabiania nieruchomości. Od dodatkowych pokojów dla teściów, remont strychu, po większe i odważniejsze renowacje. David i Hilary za każdym razem z wielką determinacją stoją przed ogromnym wyzwaniem. Co usłyszą na koniec odcinka? Czy właściciele pokochają zmiany? A może będą chcieli sprzedać nieruchomość?

W sobotę od 11:00 dwa odcinki nowego "Pokochaj lub sprzedaj".

"Zjawiska nadprzyrodzone" - niedziela 5 kwietnia, godz. 20:00, Telewizja WP

Od UFO, po złośliwe duchy. Ta podróż prowadzi przez najbardziej niesamowite i przerażające filmiki z całego świata. Eksperci w "Zjawiskach nadprzyrodzonych" zapoznają się ze zgromadzonym materiałem filmowym i rozważą, co naoczny świadek rzeczywiście mógł zobaczyć.

drf2bjw

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

"Dance Dance Dance", odc. 5 - sobota 4 kwietnia, godz. 20:00, TVP 2

Ostatni odcinek tanecznego show TVP przed zawieszeniem z powodu pandemii koronawirusa. Na parkiecie zaprezentują się duety. Anna Kaczmarczyk i Mateusz Łapka odtworzą choreografię z utworu "Lose Control" w wykonaniu Missy Elliott, a Rafał i Krzysztof Jonkisz zatańczą do "Shake a Tail Feather" z filmu "Blues Brothers". Z kolei Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zatańczą do nastrojowego utworu "Let It Go" Jamesa Baya, a Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański do "Scream & Shout" will.i.ama i Britney Spears.

"MasterChef Junior", odc. 5 - niedziela 5 kwietnia, godz. 20:00, TVN

Do kuchni MasterChefa zostaje zaproszony wyjątkowy gość. To właściciel restauracji, której przyznano gwiazdkę Michelina - Wojciech Modest Amaro. Przygotował on dla młodych kucharzy niespodziankę w postaci kulinarnego pokazu, a także zadanie. Muszą odtworzyć prezentowane przez niego dania. Zwycięzca tej konkurencji otrzyma nagrodę z rąk samego mistrza. Uczestnicy będą też piekli tort. Nauczą się też pracy zespołowej, bowiem zrobią go w parach. Ten, kto będzie najgorzej sobie radził w kuchni, odpadnie.

drf2bjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drf2bjw
drf2bjw