Trwa ładowanie...

Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na 9-10 maja. Dużo dobrego w Telewizji WP

Telewizje starają się na weekend dać jak najlepsze propozycje i przyciągnąć przed ekrany jak najwięcej widzów. Przedstawiamy, co stacje TV przygotowały na najbliższy weekend. Można spodziewać się różnorodnych programów. Dużo dobrego będzie w Telewizji WP.

Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na 9-10 maja. Dużo dobrego w Telewizji WPŹródło: Materiały prasowe
d2tanev
d2tanev

"Światowe kraksy" - sobota 9 maja, godz. 16:00, Telewizja WP

Gdyby nie nagrania z kamerek i monitoringu, nikt by nie uwierzył, że to wydarzyło się naprawdę. "Światowych kraks" to przegląd najbardziej niesamowitych zdarzeń zarejestrowanych na drogach całego świata. W najnowszym odcinki zobaczymy wstrzasające wypadki m.in. z dróg w USA, Polsce, Islandii, Francji, Szwecji, Australii i Chinach.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Miłość od pierwszego miliona" - niedziela, 10 maja, godz. 17:00, Telewizja WP

Sześć zakochanych w sobie par, które planują się pobrać. W tych niezwykłych związkach jeden z przyszłych małżonków jest niewyobrażalnie bogaty, zaś drugi nie. Zderzenie tak odległych światów powoduje wiele ciekawych sytuacji i wzbudza ogrom emocji. Kamery śledzą, w jaki sposób przyszli małżonkowie radzą sobie z nimi. Widzowie zobaczą także jak może wyglądać najważniejszy dzień w życiu, w sytuacji, kiedy jedynym ograniczeniem jest fantazja młodej pary.

d2tanev

W najnowszym odcinku "Miłości od pierwszego miliona" Brianna spróbuje wpasować się w świat Billa, który chce spotkać się z byłą żoną i zasięgnąć porady. Gentille zobaczy, jak mieszka Brian. Katie idzie na randkę z Koltonem dzięki swojej córce. Sean i Megan spotykają się organizatorem swojego ślubu, ale mężczyzna wciąż się waha, czy chce się żenić.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 128), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych.

"MasterChef Junior", finałowy odcinek - niedziela, 10 maja, godz. 20:00, TVN

Finaliści po raz ostatni wchodzą do kuchni. Przygotują 3-daniowe menu, które będzie składać się z przystawki, dania głównego oraz deseru. Propozycje muszą zachwycić jurorów, ponieważ to właśnie oni wybierają 5. polskiego MasterChefa Juniora. Zwycięzca otrzyma statuetkę, 15 tys. zł, a także bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. zł. Gotowanie utrudniają presja upływającego czasu, stres i nerwy.

d2tanev
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tanev