Trwa ładowanie...

Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na 25-26 kwietnia. Dużo dobrego w Telewizji WP

Telewizje starają się na weekend dać jak najlepsze propozycje i przyciągnąć przed ekrany jak najwięcej widzów. Przedstawiamy, co stacje TV przygotowały na najbliższy weekend. Można spodziewać się różnorodnych programów. Dużo dobrego będzie w Telewizji WP.

Share
Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na 25-26 kwietnia. Dużo dobrego w Telewizji WP
Źródło: Materiały prasowe
d1ltrsn

"Kleopatra: Krew i zdrada" - sobota, 25 kwietnia, godz. 15:00, Telewizja WP

Prawdziwa historia legendarnej królowej Egiptu - pełna intryg, oszustw, pożądania i morderstw. Dokument składa się z dwóch części. W pierwszej, "Krew i zdrada", zobaczymy, jak młoda Kleopatra szła przez życie, wykorzystując władzę i umiejętność taktycznego uwodzenia. Druga część, "Love And Death", jak sama nazwa wskazuje, skupia się na relacji z Markiem Antoniuszem. Ta historia przyćmiewa każdy romans z Hollywood, a nawet szekspirowską tragedię.

"Zjawiska nadprzyrodzone" – nowy sezon, nowe odcinki - niedziela, 26 kwietnia, godz. 20:00, Telewizja WP

Od UFO, po złośliwe duchy. Ta podróż poprowadzi przez najbardziej niesamowite i przerażające filmiki z całego świata. Eksperci zapoznają się ze zgromadzonym materiałem filmowym i rozważą, co naoczny świadek rzeczywiście mógł zobaczyć.

Premierowo zostaną wyemitowane dwa odcinki. W pierwszym eksperci zbadają tajemniczy cień na cmentarzu i promieniujące światło na niebie w Hongkongu. W drugim matka i córka twierdzą, że mają nawiedzony kosz. Śledczy natrafią na postać bez twarzy.

d1ltrsn

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

"Dance Dance Dance: Finał" - sobota, 25 kwietnia, godz. 20:00, TVP 2

Czas na wielki finał tanecznego show TVP. W walce o wielkie pieniądze zostały tylko trzy pary. Jeszcze raz zobaczymy ich najlepsze popisy. Program będzie nadawany na żywo, widzowie wybiorą zwycięzców w głosowaniu SMS. Wygrana zostanie przeznaczona na cel charytatywny.

ZOBACZ TEŻ: "Dance Dance Dance": <a href="https://gwiazdy.wp.pl/anna-mucha-wakacje-koronawirus-kwarantanna-6503052659558529a" target="_blank">Anna Mucha</a> zalana łzami. "Jestem kompletnie rozwalona"

"MasterChef Junior", odc. 8 - niedziela, 26 kwietnia, godz. 20:00, TVN

W kuchni zamiast zamiast roześmianych jurorów pojawiają się postaci z horrorów. Równie przerażające jest pierwsze zadanie. Uczestnicy muszą udowodnić, że potrafią wykorzystać nawet bardzo nielubiane przez siebie produkty. W drugiej części młodzi kucharze poznają tajniki kuchni azjatyckiej. Będą musieli się postarać, żeby zachwycić jurorów i wywalczyć miejsce w ostatnich odcinkach.

d1ltrsn

Podziel się opinią

Share
d1ltrsn
d1ltrsn