Trwa ładowanie...

Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na 16-17 maja. Dużo dobrego w Telewizji WP

Telewizje starają się na weekend dać jak najlepsze propozycje i przyciągnąć przed ekrany jak najwięcej widzów. Przedstawiamy, co stacje TV przygotowały na najbliższy weekend. Można spodziewać się różnorodnych programów. Dużo dobrego będzie w Telewizji WP.

Co w TV w weekend? Propozycje telewizyjne na 16-17 maja. Dużo dobrego w Telewizji WPŹródło: Materiały prasowe
d4fn9q8
d4fn9q8

"Mam talent Ameryka" - sobota, 16 maja, godz. 20:00, Telewizja WP

Czas na ćwierćfinały w "Mam talent Ameryka". W gronie największych talentów w Stanach Zjednoczonych znalazł się Polak. Marcin Patrzałek fenomenalnie gra na gitarze. Jego styl grania jest naprawdę oryginalny. Nasz rodak zmierzy się z równie utalentowanymi piosenkarzami, akrobatami, tancerzami i innymi wyjątkowymi uczestnikami. Podczas castingów porwał publiczność, oklaskiwała go na stojąco. Czy tym razem też zachwyci?

"Nieodwracalna katastrofa" - niedziela, 17 maja, godz. 18.00 Telewizja WP

Każdego roku temperatura Ziemi rośnie. Naukowcy ostrzegają, że zbliżamy się niebezpiecznie do granicy dwóch stopni Celsjusza powyżej normy. Co spowoduje osiągnięcie krytycznej temperatury? Czy grozi nam seria kataklizmów, które spowodują zniszczenie świata jaki znamy? Gwałtowne burze, pożary o wielkiej skali, wybuchy wulkanów i podwyższenie poziomu mórz i oceanów nawet o kilka metrów. Czy nasza przyszłość stanie pod znakiem zapytania? Czy czeka nas nieodwracalna katastrofa?

d4fn9q8

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 128), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych.

"Światło dla Europy" - sobota, 16 maja, godz. 21:00, TVP 1

Widowisko zaplanowane zamiast odwołanego konkursu Eurowizji. W programie zobaczymy teledyski do piosenek artystów, którzy mieli wystąpić. Będą też łączenia ze studiami w różnych krajach Europy. Poznamy także przesłania reprezentantów poszczególnych państw dla widzów Europy borykającej się z pandemią koronawirusa.

"Cała Polska śpiewa dla św. Jana Pawła II" - niedziela, 17 maja, godz. 21:30, TVP 1

Wyjątkowy koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, która przypada już w poniedziałek 18 maja. To okazja do przypomnienia najważniejszych wydarzeń z życia wielkiego Polaka, a także przybliżenia jego dziedzictwa duchowego, które odmieniło Kościół i wpłynęło na losy całego świata. Będą łączenia na żywo z kościołem w Wadowicach, kaplicą na Wawelu, Sanktuarium w Łagiewnikach, kaplicą Matki Boskiej Jasnogórskiej w Częstochowie oraz Bazyliką Mariacką w Gdańsku. Zebrani w tych miejscach artyści zaśpiewają ulubione pieśni Jana Pawła II. Wystąpią m.in. Anna Wyszkoni, Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska, Golec uOrkiestra, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Ryszard Rynkowski oraz Sound & Grace.

d4fn9q8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fn9q8