Co w sierpniu w Disney Channel?

Co w sierpniu w Disney Channel?
Źródło zdjęć: © Disney

05.08.2010 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co Disney Channel proponuje swoim widzom na upalny sierpień?

„MY CAMP ROCK

Lokalna produkcja Disneya, w sobotę 21 sierpnia o godz. 10:25

Disney Channel przejechał całą Polskę, by znaleźć utalentowaną młodzież, która weźmie udział w polskiej edycji „My Camp Rock”. Początek programu już 21 sierpnia o godz. 10:25.

W programie „My Camp Rock” widzowie towarzyszyć będą setkom, pełnych nadziei uczestników - od przesłuchań, aż po obóz, podczas którego gwiazdy estrady pomogą odkryć nową polską supergwiazdę.

Disney Channel zaprasza do zabawy z „My Camp Rock” w sobotę, 21 sierpnia o godz. 10:25.

Disney Channel rozpoczął końcowe odliczanie do filmu „Camp Rock 2: Wielki Finał”. Jest to kontynuacja wielkiego hitu Disney Channel - „Camp Rock”, z udziałem królowej nastolatek - Demi Lovato i przebojowych braci Jonas.

Disney Channel zaprasza do oglądania serii krótkometrażówek, zatytułowanych „Droga do Camp Rock 2”, w soboty o godz. 10:25.

„VIVA HIGH SCHOOL MUSICAL ARGENTYNA” Premiera w sobotę, 7 sierpnia o godz. 10.30 W sobotę 7 sierpnia o godz. 10:30, Disney Channel przedstawi „Viva High School Musical Argentyna”.

Premiera zapoczątkuje popołudniowy maraton muzycznych przygód z „Hannah Montana”, który rozpocznie się o godz. 12:00.

Serial „Hannah Montana” śledzi losy typowej nastolatki Miley Stewart, mieszkającej ze starszym bratem i owdowiałym tatą - twórcą tekstów piosenek. Miley, w tajemnicy przed przyjaciółmi, prowadzi podwójne życie – jest światowej sławy gwiazdą o pseudonimie Hannah Montana. Dzięki swej scenicznej osobowości i ekscentrycznym kostiumom, Miley odkrywa, że może czerpać to, co najlepsze z jej dwóch światów – sławę i pieniądze znanej piosenkarki oraz radość szkolnego życia, którą dzieli z dochowującymi sekretu przyjaciółmi – Lilly i Oliverem.

„SŁONECZNA SONNY”

Nowe odcinki w soboty o godz. 10:00

W związku ze zbliżającą się premierą filmu „Camp Rock 2: Wielki Finał”, Disney Channel zaprasza w każdą sobotę na nowe odcinki serialu „Słoneczna Sonny”. W serialu, w rolach głównych występuje gwiazda „Camp Rocka” – Demi Levato.

Serial pokazuje kulisy produkcji serialu telewizyjnego, w którym występuje utalentowana Allison „Sonny" Munroe. Sonny przenosi się ze środkowego zachodu Stanów Zjednoczonych do Los Angeles, gdzie dołącza do obsady najpopularniejszego serialu komediowego dla dzieci i młodzieży „So Random”.

Jej kumplami z planu są - miejscowa królowa nastolatek Tawni, super uprzejmy Nico, towarzyski Grady i dziwaczny Zora. Teraz Sonny musi się odnaleźć w nowym towarzystwie oraz przystosować do hollywoodzkiego sposobu życia, tak innego od stylu życia jej rodziny.

Spotkania z Sonny w każdą sobotę (oprócz soboty 21 sierpnia) o godz. 10:00. „STITCH!”

Premiera filmu w sobotę, 28 sierpnia o godz. 10:30

„Stitch!” to kipiąca akcją i humorem, czarująca opowieść o urokliwym małym obcym, który wylądował na Ziemi i brawurowo wkroczył do świata Lilo i jej rodziny. Teraz wszyscy: Stitch, Plikli i Jumba są częścią tej rodziny. Lilo i Stitch nie wiedzą jednak, że Jumba przeszmuglował na Ziemię swoje 625 wcześniejszych eksperymentów, które zły kapitan Gantu chce odzyskać. To na barki małej Lilo i Stitcha spada ciężar odpowiedzialności za dalsze losy tej rodziny „nie z tej Ziemi” i uratowania wszystkich eksperymentów.

„Stitch!” 28 sierpnia o godz. 10:30 na Disney Channel.

„SZCZYPTA MAGII”

Nowe odcinki, od poniedziałku do piątku o godz. 13:55

„Szczypta magii” powraca z nowymi odcinkami. W krainie baśni małżeństwa między wróżkami i ogrami nie zdarzają się. Wróżka Willow i jej ukochany mąż, zreformowany ogr Gregore, nie mają wyboru i wraz z dziećmi Tomem i Cindy muszą przenieść się do realnego świata. Niezwykłej rodzinie towarzyszą krewni: Ferocia kolorowa wiedźma, oraz Jej Wysokość Ropucha, która poszukuje magicznego pocałunku. Rodzina popełnia jedną gafę za drugą, a mały Tom będzie musiał znaleźć w sobie wiele odwagi i sprytu, aby uchronić bliskich przed intruzami, dla których magia jest czymś obcym.

Przygody Toma od poniedziałku do piątku o godz. 13:55. Początek już 2 sierpnia.

FILMOWE PONIEDZIAŁKI

W każdy poniedziałek o godz. 10:00 Tego lata poniedziałki będą jeszcze zabawniejsze, dzięki filmom na Disney Channel. W każdy sierpniowy poniedziałek, o godz. 10:00 widzowie zaproszeni zostaną na ulubione filmy: „Dziewczyny Cheetah: Jeden Świat”, „Czarodzieje z Waverly Place” oraz „Viva High School Musical Argentyna!”

ŚRODOWE MARATONY

W każdą środę o godz. 19:10

W tym miesiącu ciąg dalszy środowych maratonów, w siedmioodcinkowych blokach na Disney Channel.

Maraton serialu „Słoneczna Sonny” w środę 11 sierpnia o godz. 19:10.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także