Trwa ładowanie...

"Co słychać, Polsko?": nowy program Anny Popek i Pauliny Chylewskiej w TVP1

Share
"Co słychać, Polsko?": nowy program Anny Popek i Pauliny Chylewskiej w TVP1
Źródło: AKPA
d1z5o6c

Anna Popek, którą okrzyknięto ulubienicą Jacka Kurskiego, jako jedyna gwiazda TVP ma powody do zadowolenia. Nie dość, że prezes powierzył jej prowadzenie programu "Akcja Wakacje", to jeszcze jej nazwisko pojawia się przy największych wydarzeniach transmitowanych przez Telewizję Polską (np. Konkurs Piosenki Eurowizji i Światowe Dni Młodzieży). Jak się okazuje, dziennikarka wciąż ma apetyt na więcej.

- Chciałabym mieć swój program. Poznałam kulisy ich tworzenia, pracy operatorów, byłam na montażu. Jestem bogatsza o tę wiedzę i chciałabym wykorzystać ją do nowych zadań. Jeżeli chodzi o program codzienny, to zawsze coś się może zdarzyć - mówiła kilka dni temu, nie wiedząc, że prezes ma już dla niej gotowy projekt nowego formatu.

Jak poinformował portal Business Insider Polska, w jesiennej ramówce TVP zobaczymy show "Co słychać, Polsko?". Program zastąpi "Świat się kręci", a jego prowadzącą została właśnie Anna Popek - na zmianę z Pauliną Chylewską. Czym będzie się różniła nowa produkcja od talk-show Agaty Młynarskiej? Tak naprawdę... niczym. W "Co słychać, Polsko?" również będą omawiane aktualne tematy społeczne oraz kulturalne z udziałem gości. Jedyna różnica będzie polegała na tym, że program będzie realizowany wewnętrznie przez Telewizję Polską ("Świat się kręci" produkowany był ze współpracy z firmą Rochstar). Pierwszy odcinek ma pojawić się na antenie TVP1 29 sierpnia o godz. 17:35, zaraz po "Teleexpressie" (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny)
. Tak jak swój poprzednik program będzie emitowany na żywo w każdy dzień powszedni.

d1z5o6c

Czyżby Anna Popek znów dopięła swego? Trudno bowiem ukryć, że jej pozycja w stacji stała się silniejsza niż kiedykolwiek.

Zobacz także: Anna Popek chce poprowadzić swój program

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1z5o6c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z5o6c
d1z5o6c