Trwa ładowanie...

Co nowożeńcy robią w byłym niemieckim obozie koncentracyjnym? Taką "rozrywkę" serwuje nam telewizja!

Właśnie dlatego nie możemy mieć ładnych rzeczy. Format kupiony z zachodu TVN przerobił na polską modłę i wyszła z tego katastrofa. W najnowszym odcinku "Clickbait. Podcast o popkulturze" rozprawiamy się ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia", podsumowujemy wszystkie skandale tej Eurowizji (było ich sporo!), ale mówimy też o tym, co dobre: uwaga na wartościowe dokumenty!

"Czy w TVN ktoś to obejrzał?" "Czy w TVN ktoś to obejrzał?"
d3h35fh
d3h35fh

Takiej afery w Eurowizji nie było już dawno - zero punktów od jurorów zza wschodniej granicy wygenerowało aż 56 milionów negatywnych reakcji w polskiej sieci. Za sporą część odpowiadają trolle Putina, ale ludzie faktycznie mogli poczuć się co najmniej zaskoczeni. Z drugiej strony, jak to jest z tą Eurowizją w końcu? Ma być polityczna czy nie? I czy ukraiński numer "Stefanija" naprawdę był najlepszy?

Posłuchajcie najnowszego odcinku "Clickbaitu. Podcastu o popkulturze":

Nie mogliśmy przegapić Millenium Docs Against Gravity, festiwalu najlepszych filmów dokumentalnych. które zapadły nam w pamięć? Gorąco je polecamy, bo niektóre z nich trafią na wielki ekran - nie przegapcie tego!

d3h35fh

Wolicie coś bardziej wybuchowego? Po dwuletniej stagnacji w branży kinowej na wielkie ekrany wracają pościgi, strzelanki, kosmosy i lasery. Wielkie budżety to kino z rozmachem, na które blockbustery czekamy najbardziej? Które okażą się klapą?

W tym odcinku rozprawiamy się także z zakończonym właśnie siódmym sezonem "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Punktujemy lenistwo i zaniedbania produkcji. Żądamy rozrywki i nie bierzemy jeńców!

"Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

"Doktor Strange w multiwersum obłędu" materiały partnera
"Doktor Strange w multiwersum obłędu" Źródło: materiały partnera
d3h35fh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h35fh