Trwa ładowanie...

Co nowego w maju w "Na Wspólnej"?

Share
Co nowego w maju w "Na Wspólnej"?
Źródło: TVN
d10cjqo

Już w najbliższych tygodniach zobaczymy co stanie się z miłością Oli i Daniela, kiedy ich rodzice wezmą sprawy w swoje ręce. Do jakich metod ucieknie się Zdybicka, by Bud-Maks wygrał przetarg? Czy Maja w końcu ulegnie Nowickiemu? Czy rozstanie Zuzy i Kamila będzie definitywne? Kim okaże się nowy mężczyzna w otoczeniu Weroniki? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w drugiej połowie maja.

Impreza zakrapiana alkoholem, powrót samochodem bez prawa jazdy i kontrola policji - sytuacja Oli (Marta Wierzbicka) i Daniela (Michał Tomala) nie wygląda najlepiej. Brzozowscy i Zimińscy są w szoku po ostatnich wydarzeniach. Uznają, że znajomość Oli i Daniela musi być drastycznie ograniczona.

Od słów do czynów i Zimińscy decydują się przenieść córkę do innej szkoły. Młodzi są załamani. Ola nie może odnaleźć się w nowym liceum. Daniel z kolei chce zrezygnować ze zdawania matury. Rodzice jednego i drugiego wydają się być absolutnie obojętni na rozterki swoich dzieci. Kurczowo trzymają się swoich decyzji i nie dopuszczają do siebie żadnych tłumaczeń.

Ola oznajmia rodzicom, że jest w stanie zerwać z Danielem byleby tylko wrócić do starej szkoły. Zimińscy są jednak nieprzejednani. Ola, spotykając się potajemnie z Danielem, mówi mu, że nie jest w stanie dłużej tego znieść i myśli o ucieczce z domu...

d10cjqo

Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) zjawia się na Wspólnej z "nowiną". Oznajmia Michałowi (Robert Kudelski), że Bud-Maks wygrał przetarg na budowę hotelu. Warunkiem jest, aby jak najszybciej przygotowali dokumenty stwierdzające ich zdolność kredytową. Michał nie posiada się ze szczęścia i jest w stanie zrobić wszystko, by sprawnie dopełnić formalności. Zdybicka poleca kwestie formalne Renacie (Marta Kalmus), sugerując, że zdolność kredytowa musi się znaleźć. Kraszewska, po zapoznaniu się z obrotami firmy, oznajmia, że niestety Bud-Maksu na to nie stać. Michał jest załamany. Tymczasem Zdybicka grozi Renacie zwolnieniem jeśli nie zgodzi się sfałszować dokumentacji...

Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) jest świadkiem rozmowy Honoraty (Aleksandra Konieczna) i Romana (Waldemar Obłoza), z której dowiaduje się, że Kamil (Kazimierz Mazur) był na izbie wytrzeźwień. Nie omieszka wykorzystać tej wiedzy podczas spotkania z Zuzą (Małgorzata Socha). Dziewczyna jest zaskoczona i zmartwiona tym, że skłonność Kamila do alkoholu ma coraz drastyczniejsze skutki.

Kiedy próbuje z nim o tym porozmawiać dochodzi do kłótni. Kiedy Kamil dowiaduje się, że Zuza wie o wszystkim od Mikołaja robi jej jeszcze większą awanturę. Dziewczyna postanawia przeprowadzić się do ciotki. Kamil natomiast nie zamierza jej zatrzymywać. Całe zajście traktuje jako okazję do tego, by się napić...

Od kiedy Weronika (Renata Dancewicz) pojawiła się w kancelarii Adama (Zbigniew Stryj), praca w niej przebiega coraz sprawniej. Nowi klienci wprost walą drzwiami i oknami. Dlatego kiedy nadarza się okazja przyjęcia do pracy nowego aplikanta Weronika jest zachwycona. Adam podchodzi nieco sceptycznie do pomysłu zatrudnienia osoby bez doświadczenia, ale zgadza się zaprosić chłopaka na rozmowę kwalifikacyjną.

Ku zaskoczeniu wszystkich, aplikant - Kris (Modest Ruciński) zjawia się na umówione spotkanie w stroju rowerzysty... Mimo to, doświadczeniem i dość odważnym podejściem do tematu, imponuje Weronice. Roztocka jest skłonna dać mu szansę. Co na to Adam?

Kolejne losy mieszkańców ulicy Wspólnej - od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20.05 w TVN.

d10cjqo

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10cjqo
d10cjqo