WP

"Co jest znakiem rozpoznawczym wyznawców kabały?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "Co jest znakiem rozpoznawczym wyznawców kabały?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Co jest znakiem rozpoznawczym wyznawców kabały?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"
"Co jest znakiem rozpoznawczym wyznawców kabały?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy" (East News)
WP

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Co jest znakiem rozpoznawczym wyznawców kabały?
A czerwona nitka na przegubie,
B kruk wytatuowany na plecach,
C sygnet z gwiazdą na kciuku,
D skaryfikacje na plecach".
Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 20 000 złotych.

Uczestniczka skorzystała z koła ratunkowego "telefon do przyjaciela", jednak osoba nie pomogła, nie znała odpowiedzi. Kobieta zrezygnowała i wygrała 10 000 zł.

Prawidłową odpowiedzią było B.

WP

Kabała to duchowa mistyczno-filozoficzna szkoła judaizmu. Wedlug niej świat materialny oraz światy duchowe, które znajdują się nad nim, zostały stworzone przez Stwórcę w celu sprawienia maksymalnej radości i zadowolenia stworzeniom, co w kabale określa się terminem „zamysł stworzenia”. Jej wyznawcy noszą na przegubie (lewym nadgarstku) czerwone nitki, które mają chronić przed urokami i złą energią. Wśró wyznawców są m.in. Kayah, Maryla Rodowicz, Demi Moore, Madonna, Britney Spears, Victoria Beckham, Ashton Kutcher i Elizabeth Taylor.

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP