Trwa ładowanie...
d4r9p5c

Co dalej z klientami Showmaksa? „Rozpatrzymy wszelkie reklamacje”

Platforma Showmax znika z rynku z końcem stycznia 2019. Co dalej z klientami, którzy wykupili dostęp długoterminowy bądź dostali taki dostęp w ramach promocji, za zakup innego produktu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na platformie Showmax można było oglądać m.in. serial "Rojst"
Na platformie Showmax można było oglądać m.in. serial "Rojst" (Materiały prasowe)
d4r9p5c

Showmax poinformował, że 31 stycznia 2019 r. wycofuje się z Polski, a usługa przestanie być dostępna.

Co to oznacza dla osób, które wykupiły dostęp długoterminowy do tego serwisu? Czy dostaną zwrot za niewykorzytaną usługę? I co z tymi, którzy dostali dostęp do Showmaksa w promocji gwiazdkowej, np. za zakup laptopa bądź produktów marki Tchibo?

Magdalena Marzec z Shomaksa tłumaczy: - Jesteśmy przygotowani na rozpatrywanie każdego przypadku zgłoszonej reklamacji, a każde takie zgłoszenie będzie traktowane indywidualnie. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób klient otrzymał dostęp do Showmax i kiedy. Jeszcze do końca stycznia 2019 Showmax będzie działał tak, jak do tej pory. Od 17 grudnia 2018 nie będzie można już zapisać się do Showmax, a dotychczasowi klienci nie będą obciążani za kolejne cykle. Z wszelkimi pytaniami prosimy zgłaszać się do naszego działu Obsługi Klientów, np. za pośrednictwem maila pomoc@showmax.com lub na stronie showmax.com.

Do tej pory klienci sieci komórkowej Play mieli bezpłatny dostęp do serwisu w ramach abonamentu. Co dalej?
Rzecznik Playa Marcin Gruszka na Twitterze napisał: „Jesteśmy zaskoczeni decyzją Showmax. Nasi Klienci będą korzystać z serwisu do końca stycznia. Dla tych, którzy będą nadal uprawnieni do bezpłatnego dostępu po 31.01, przygotowujemy inną propozycję, o której poinformujemy Klientów przed zamknięciem serwisu Showmax”.

Co dalej z produkcjami Showmaksa? Przypomnijmy, że można tam oglądać m.in. serial kryminalny „Rojst”, oraz programy rozrywkowe i satyryczne, m.in. „Ucho prezesa” i „SNL Polska”. Czy od lutego dalej będą dostępne i gdzie?
Magdalena Marzec: - Mamy nadzieję, że znajdą gdzieś swój nowy dom, ale na razie nie mamy informacji na ten temat.

d4r9p5c

Podziel się opinią

Share

d4r9p5c

d4r9p5c