Trwa ładowanie...

Co dalej z klientami Showmaksa? „Rozpatrzymy wszelkie reklamacje”

Platforma Showmax znika z rynku z końcem stycznia 2019. Co dalej z klientami, którzy wykupili dostęp długoterminowy bądź dostali taki dostęp w ramach promocji, za zakup innego produktu?

Share
Co dalej z klientami Showmaksa? „Rozpatrzymy wszelkie reklamacje”
Źródło: Materiały prasowe
d44m4dn

Showmax poinformował, że 31 stycznia 2019 r. wycofuje się z Polski, a usługa przestanie być dostępna.

Co to oznacza dla osób, które wykupiły dostęp długoterminowy do tego serwisu? Czy dostaną zwrot za niewykorzytaną usługę? I co z tymi, którzy dostali dostęp do Showmaksa w promocji gwiazdkowej, np. za zakup laptopa bądź produktów marki Tchibo?

d44m4dn

Magdalena Marzec z Shomaksa tłumaczy: - Jesteśmy przygotowani na rozpatrywanie każdego przypadku zgłoszonej reklamacji, a każde takie zgłoszenie będzie traktowane indywidualnie. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób klient otrzymał dostęp do Showmax i kiedy. Jeszcze do końca stycznia 2019 Showmax będzie działał tak, jak do tej pory. Od 17 grudnia 2018 nie będzie można już zapisać się do Showmax, a dotychczasowi klienci nie będą obciążani za kolejne cykle. Z wszelkimi pytaniami prosimy zgłaszać się do naszego działu Obsługi Klientów, np. za pośrednictwem maila pomoc@showmax.com lub na stronie showmax.com.

Do tej pory klienci sieci komórkowej Play mieli bezpłatny dostęp do serwisu w ramach abonamentu. Co dalej?
Rzecznik Playa Marcin Gruszka na Twitterze napisał: „Jesteśmy zaskoczeni decyzją Showmax. Nasi Klienci będą korzystać z serwisu do końca stycznia. Dla tych, którzy będą nadal uprawnieni do bezpłatnego dostępu po 31.01, przygotowujemy inną propozycję, o której poinformujemy Klientów przed zamknięciem serwisu Showmax”.

Co dalej z produkcjami Showmaksa? Przypomnijmy, że można tam oglądać m.in. serial kryminalny „Rojst”, oraz programy rozrywkowe i satyryczne, m.in. „Ucho prezesa” i „SNL Polska”. Czy od lutego dalej będą dostępne i gdzie?
Magdalena Marzec: - Mamy nadzieję, że znajdą gdzieś swój nowy dom, ale na razie nie mamy informacji na ten temat.

d44m4dn

Podziel się opinią

Share
d44m4dn
d44m4dn