Trwa ładowanie...

Co celebryci wiedzą o ekonomii? Sprawdzą to!

Co celebryci wiedzą o ekonomii? Sprawdzą to!Źródło: Kapif
d3icwhr
d3icwhr

[

]( http://www.fakt.pl )
Co Polacy wiedzą o ekonomii? Dowiemy się tego już wkrótce! Widzowie TVP 1 będą mogli zobaczyć relację z Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej, który tym razem odbędzie się we Wrocławiu. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Przemysław Babiarz, natomiast w warszawskim studiu zobaczymy Paulinę Chylewską i Piotra Kraśkę.

d3icwhr

Test będą rozwiązywać tradycyjnie aktorzy, sportowcy, dziennikarze oraz politycy.

We Wrocławiu uczestnicy testu będą nie tylko sprawdzać swoją wiedzę, ale także powalczą o nagrodę 30 000 zł!

Wśród zaproszonych do warszawskiego studia gości znajdą się m.in.: Renata Dancewicz, Ilona Łepkowska, Krzysztof Cugowski z żoną, Czesław Lang, Emilian Kamiński, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marzena Słupkowska, Agata Konarska,Tadeusz Mosz, Danuta Holecka.

W programie wystąpi Kabaret Ani Mru Mru, a zespół Audiofeels zaśpiewa premierowo przebój Pink Floyd – „Money”. Nie zabraknie materiałów, w których w sposób bardzo przystępny wytłumaczymy zdawałoby się zawiłe kwestie ekonomiczne.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Grzeszczak: Nie mogłabym żyć bez muzyki

d3icwhr

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3icwhr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3icwhr