Trwa ładowanie...
d2lf8kk

CNN "Amanpour": Skoro Oprah Winfrey kandydatem na prezydenta, to może Tom Hanks na zastępcę?

Christiane Amanpour z CNN spotkała się z nagrodzonymi Oscarem Tomem Hanksem i Meryl Streep, aby porozmawiać o ich najnowszym filmie "Czwarta władza" oraz o znaczeniu przemówienia Ophry Winfrey na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tom Hanks i Meryl Streep w wywiadzie dla CNN
Tom Hanks i Meryl Streep w wywiadzie dla CNNŹródło: cnn
d2lf8kk

W wywiadzie na antenie CNN Streep zaznaczyła, że Winfrey "podniosła poprzeczkę dla wszystkich, którzy zdecydują się startować w wyborach, bo teraz muszą się oni wykazać taką samą żarliwością i energią, co ona". Więcej o prawdopodobnej kandydaturze Winfrey przeczytacie tutaj.

Zapytana, czy Winfrey posiada wystarczające kwalifikacje, aby być prezydentem, Streep odparła: - Prowadzi ogromną firmę, która sprawnie funkcjonuje już od wielu lat. Tak, myślę, że ma odpowiednie kwalifikacje, a po za tym ma również wytrwałość i ogromną pasję. Myślę, że jest więcej niż wykwalifikowana.

Tom Hanks zapytany przez Amanpour czy kiedykolwiek rozważał start w wyborach prezydenckich, odpowiedział: - Ludzie ciągle sobie ze mną żartują mówiąc – hej, czemu nie, ładnie przemawiasz, dobrze wyglądasz w telewizji, może warto spróbować? To jednak nie wystarczy, potrzeba osoby, która będzie potrafiła wkroczyć i powiedzieć: "O rany, trzeba tu wykonać dużo ciężkiej roboty i możliwe, że to ja będę musiał to zrobić".

- Wezmę pozycję wiceprezydenta, mam tylko nadzieję, że prezydent Winfrey pozwoli mi się czasem przelecieć Air Force One - dodał dowcipnie Hanks.

Źrodło: CNN

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2lf8kk

Podziel się opinią

Share
d2lf8kk
d2lf8kk