Trwa ładowanie...
ycipk-2ur7g2

Cleo zagrała w Sylwestra na trzech imprezach. Zarobiła wielkie pieniądze!

Cleo może być z siebie dumna. Piosenkarka dała z siebie wszystko sylwestrowej nocy i rozbiła bank. Wynagrodzenie, które dostała, robi duże wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cleo
Cleo (ONS.pl)
ycipk-2ur7g2

Podczas ostatniej nocy w roku artyści mogą liczyć na rekordowe gaże za swoje występy. Cleo postanowiła wykorzystać ten fakt i zarobić nie na jednym, a na trzech koncertach. Piosenkarka najpierw wystąpiła na imprezie TVN, która organizowana była w Warszawie, a później udała się do Łomży, gdzie zaśpiewała na plenerowej imprezie na Starym Rynku. Normalnie za tego rodzaju występy Cleo inkasuje po 30 tys. złotych, ale w Sylwestra mogła podwoić swoją stawkę. Dodatkowo piosenkarka została zaproszona do wystąpienia na prywatnej imprezie jednej z firm. Jak donosi "Super Express" dostała za to aż 80 tys. zł. Dzięki temu w jedną noc artystka zarobiła aż 200 tys.

Suma robi wrażenie, ale to tylko mała część kwoty, która pojawi się na koncie Cleo w 2018 r. Piosenkarka planuje wydanie nowej płyty i wielką trasę koncertową. Ma szansę wzbogacić się nawet o kilka milionów złotych. W końcu jaki sylwester, taki cały rok.

ycipk-2ur7g2

Zobacz też: Cleo wspomina "trudne" czasy: "Ciężko było przeżyć od pierwszego do pierwszego!"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-2ur7g2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ur7g2

ycipk-2ur7g2
ycipk-2ur7g2