Trwa ładowanie...

Cleo w sukni ślubnej. Ale piękna panna młoda!

Cleo w sukni ślubnej. Ale piękna panna młoda!Źródło: Facebook
d3apc2e
d3apc2e

Gwiazda ostatnio nie narzeka na brak zajęć. Oprócz koncertowania z Donatanem po całej Polsce, zdecydowała się wziąć udział w jednym z najpopularniejszych telewizyjnych show. Jesienią zobaczymy ją w 4. edycji "Tańca z gwiazdami". By połączyć zawodowe obowiązki z treningami, artystka musiała wykazać się sporą determinacją.

Przygotowania do tanecznego widowiska idą pełną parą. Niedawno uczestnicy wzięli udział w nagraniach spotu promującego program Polsatu. O tym przypadkowo dowiedzieliśmy się ze zdjęć zamieszczonych przez Agnieszkę Kaczorowską i Sławka Uniatowskiego na ich społecznościowych profilach. Wydaje się, że także fotografia Cleo może być elementem tej samej sesji.

Piosenkarka zaprezentowała się w białej koronkowej sukni. Jako pierwszy "ślubne" ujęcie koleżanki ujawnił Donatan, zdradzając, że sceniczna partnerka zmieniła stan cywilny. Sama zainteresowana ostatecznie zdementowała te sensacyjne doniesienia.

d3apc2e

"Nie:) nie wyszłam za mąż #jeszczenie Doniu lubi sobie czasem pożartować:P" - napisała przy zdjęciu w olśniewającej kreacji Cleo (zachowano pisownię oryginalną).

Aż chciałoby się rzec: ale piękna panna młoda! A jak wam podoba się Cleo w takim wydaniu?

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)

Zobacz, co Cleo miała do powiedzenia na temat propozycji udziału w "Tańcu z gwiazdami"

d3apc2e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3apc2e