Trwa ładowanie...
dkger6n

Cleo udzieli lekcji śpiewu bohaterom "Między nami, misiami”- premiera nowych odcinków w Cartoon Network

Fani Grizza, Pandy i Lodomira będą mogli śledzić kolejne przygody z małymi niedźwiadkami w rolach głównych. Oglądając nowe odcinki "Między nami, misiami” widzowie zobaczą jak zabawni bohaterowie radzą sobie z wyjątkowym muzycznym wyzwaniem. Premiera już 7 października w Cartoon Network.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera "Między nami, misiami" już 7 października w Cartoon Network.
Premiera "Między nami, misiami" już 7 października w Cartoon Network. (Materiały prasowe)
dkger6n

Tej jesieni Grizz, Panda i Lodomir - zabawne misie z San Francisco udowodnią, że nawet jako małe niedźwiadki potrafią poprowadzić samochód i powstrzymać złodzieja przed obrabowaniem sklepu. W październiku niezwykli bracia nie raz wpadną w tarapaty, realizując swoje szalone pomysły.

W jednym z odcinków zabawni bohaterowie postanowią wymyślić sobie nowego współlokatora - srebrnego misia. Nieoczekiwanie ich barwna wyobraźnia zacznie wymykać się spod kontroli. Kiedy indziej urocze trio będzie pracować nad swoimi umiejętnościami muzycznymi pod okiem zdolnej wokalistki. Ich nauczycielce śpiewu użyczy głosu znana szerokiej publiczności tegoroczna zdobywczyni platynowej płyty – Cleo!

Premiera nowych odcinków czwartego sezonu "Między nami, misiami” już 7 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:30 w Cartoon Network.

Oglądaj najnowsze odcinki na Cartoon Network w WP Pilot, gdziekolwiek jesteś!
WP Pilot

dkger6n

Podziel się opinią

Share
dkger6n
dkger6n