Trwa ładowanie...
d1b3gut

Cleo: "Nasze drogi z Donatanem rozeszły się". Co wokalistka zaprezentuje w Sopocie?

Już wkrótce na antenie Polsatu wielkie muzyczne widowisko. Plejada gwiazd polskiej muzyki na scenie sopockiej Opery Leśnej i ich największe przeboje. W piątek 26 maja w Koncercie Platynowym usłyszymy artystów, których albumy pokryły się platyną, oraz zdobywców diamentowych singli. Jednym z nich jest Cleo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Cleo
Cleo (ONS.pl)
d1b3gut

Cleo otrzyma diamentowe wyróżnienie za singiel "Zabiorę nas". Wokalistka zdradziła nam, co zaprezentuje na scenie.

- Piosenka ta doczekała się dwóch odsłon: spokojniejszej oraz klubowej. Wersję taneczną stworzyłam wspólnie ze znanym belgijskim producentem DJ-em BASTO. Na występ w Sopocie przygotowałam medley, który połączy te dwie odsłony. Na scenie pojawią się moje tancerki, które występują ze mną podczas całej trasy Bastet Tour. Uwielbiam, kiedy na scenie jest błysk i energia. Właśnie to szykujemy na nasz występ - powiedziała.

Gwiazda odniosła się również do współpracy z Donatanem.

d1b3gut

- Donatan pracuje w tej chwili nad bardzo dużym projektem producenckim. Ja jestem mocno zaangażowana w promocję mojej autorskiej płyty "Bastet". Przebywam w permanentnej trasie koncertowej w Polsce oraz na świecie. W ramach Bastet World Tour w 2017 roku odwiedziliśmy już 20 miast w Europie i na innych kontynentach. Choć nasze drogi z Donatanem rozeszły się, mamy dobre przyjacielskie relacje - podsumowała Cleo.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1b3gut

Podziel się opinią

Share
d1b3gut
d1b3gut