Trwa ładowanie...
Cleo: Monika nas godnie reprezentowała. Widzów Eurowizji mógłby oczarować LemON

Cleo: Monika nas godnie reprezentowała. Widzów Eurowizji mógłby oczarować LemON

Share
d3u87l3

- Monika godnie nas reprezentowała. Piosenka może wypadała odrobinę blado przy niektórych europejskich prezentacjach, ale wydaje mi się, że sam tekst i przekaz był naprawdę bardzo mocny. Eurowizja rządzi się swoimi prawami i pewnych rzeczy nie przeskoczymy, więc w kwestii punktacji w ogóle się nie wypowiadam. Bardzo się jednak cieszę i gratuluję Monice - powiedziała Cleo agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Monika Kuszyńska w konkursie Eurowizji zaprezentowała piosenkę "In The Name Of Love". W finale zajęła 23. miejsce. Cleo spodziewała się lepszego miejsca. Uważa jednak, że konkurencja w tym roku była bardzo mocna, a Mans Zelmerlow ze Szwecji wygrał zasłużenie.

d3u87l3

- Piosenka jest dynamiczna, a ten wokalista bardzo fajnie się prezentował na scenie. Tutaj oczywiście chapeau bas. Wydaje mi się, że Monika powinna wejść jednak trochę wyżej - twierdzi piosenkarka.

Jej zdaniem w następnym roku Polskę powinien reprezentować zespół LemON

-_ Ostatnio zaczarował mnie ten zespół i myślę, że charakterystyczny głos Igora mógłby również oczarować widzów eurowizyjnych_- mówi Cleo.

Ona sama w ubiegłym roku wraz z Donatanem zaprezentowała piosenkę "My Słowianie", która uplasowała się na 14. miejscu. Była to trzecia najwyższa pozycja w historii występów Polaków w konkursie Eurowizji.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
d3u87l3

Podziel się opinią

Share
d3u87l3
d3u87l3