Trwa ładowanie...
hannibal

Clarice Starling w "Hannibalu"? Jeszcze nie teraz

Share
Clarice Starling w "Hannibalu"? Jeszcze nie teraz
d423yzu

*Fani serialu "Hannibal" będą musieli trochę poczekać na pojawienie się na ekranie agentki Clarice Starling, która zawładnęła masową świadomością dzięki kreacji Jodie Foster w "a href="http://film.wp.pl/milczenie-owiec-6027627705021569c onclick="javascript:window.open(this.href);return false;">Milczeniu owiec".*

Na razie serial nie dotarł jeszcze do momentu, w którym w świecie Lectera pojawia się Starling. Nie ma pewności, czy kiedykolwiek do tego dojdzie. Wszystko zależy od tego, czy produkcja telewizyjna utrzyma się tak długo na antenie. Nie wiadomo też, czy twórcy nabędą prawa do postaci.

- Nie posiadamy praw do Clarice - w rozmowie z "Total Film" mówi twórca "Hannibala" Bryan Fuller. - Jeżeli dotrzemy do lat, w których agentka się pojawia, postaramy się wynegocjować umowę, która będzie satysfakcjonująca zarówno dla studia Gaumont, które zarządza "Hannibalem", jak i MGM, do którego należy "Milczenie owiec". Zrobimy wszystko, by widzowie otrzymali jak najciekawszą opowieść z tą i innymi postaciami.

W Polsce "Hannibala" można oglądać na antenie AXN. W głównych rolach występują Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Caroline Dhavernas i Laurence Fishburne. Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczną się w połowie października. Ekipa będzie pracowała m.in. w Europie.

d423yzu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d423yzu
d423yzu