Trwa ładowanie...
14-11-2008 11:19

CityLajf: serial w sieci inny niż wszystkie

Share
CityLajf: serial w sieci inny niż wszystkie
d4fbzpu

Tego serialu nie obejrzycie na żadnym kanale telewizyjnym. "CityLajf" dostępny jest tylko w internecie, w Wirtualnej Polsce, o każdej porze dnia i nocy.

Citylajf.pl to serial internetowy dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób uwikłani są życie korporacyjne i stawiają mu czoła na co dzień. Twórcy, Dariusz Przychoda i Mikołaj Korzyński, sprzedają pewien styl życia. Opowiadają o trzydziestolatkach, którzy pracują w warszawskich korporacjach, siedzą na kredytach, na ogół są singlami, ponieważ robiąc karierę zaniedbali życie osobiste, a w weekend ostro się bawią, żeby odreagować robotę.

Nowe odcinki do obejrzenia w każdą środę na stronie www.citylajf.wp.pl

.

d4fbzpu

Pogoń za karierą nie pozwala im skupić się na niczym innym. Małżeństwo i rodzina to pomysły ludzi, którzy żyją na przeciwnym biegunie, a w zasadzie na innej planecie. Ale twórcy traktują temat wdzięcznie i z dystansem, zatapiając wszystko w lekkim komediowym sosie.

Twórcy, Dariusz Przychoda i Mikołaj Korzyński, sprzedają pewien styl życia. Opowiadają o trzydziestolatkach, którzy pracują w warszawskich korporacjach, siedzą na kredytach, na ogół są singlami, ponieważ robiąc karierę zaniedbali życie osobiste, a w weekend ostro się bawią, żeby odreagować robotę. Pogoń za karierą nie pozwala im skupić się na niczym innym. Małżeństwo i rodzina to pomysły ludzi, którzy żyją na przeciwnym biegunie, a w zasadzie na innej planecie. Ale twórcy traktują temat wdzięcznie i z dystansem, zatapiając wszystko w lekkim komediowym sosie.

Kaśka pracuje w warszawskiej firmie kosmetycznej, pochodzi z Giżycka. Idealistka, a tych wielkie miasta nie oszczędzają. Jej chłopak Rysiek (Michał Lesień) zdradza ją aby posmakować egzotyki i powabu ciemnoskórej szefowej z Londynu. Na ratunek przybywa Maciek (Waldemar Błaszczyk), którego Kaśka omal uśmierca zanim zdąży odkryć, że ma zadatki na Faceta Idealnego. Też do czasu. Pojawienie się przystojniaka z agencji reklamowej (Marek Kaliszuk) rzecz jasna komplikuje sytuację całej trójki. I jeszcze jak grom z jasnego nieba spada Bardzo Znany Aktor (Rafał Królikowski), a z nim chmara paparazzi… No i mamy galimatias.

Citylajf.pl został stworzony z myślą o ludziach, którzy żyją szybko, a telewizja nie ma im nic do zaoferowania, bo nadaje zwykle w czasie, kiedy oni pracują. Serial internetowy mogą natomiast obejrzeć o każdej porze.

Krótkie, kilku-minutowe odcinki, zabawna fabuła, jednym słowem – świetna przerwa na kawę w pracy. Producenci przewidzieli też atrakcje dla twórczych widzów, którzy mogą wziąć udział w konkursach, napisać scenariusz lub odegrać epizodyczną rolę serialu.

Nowe odcinki do obejrzenia w każdą środę na stronie www.citylajf.wp.pl.

d4fbzpu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fbzpu
d4fbzpu