Trwa ładowanie...
d3gh8ho

Ciężarna Magda Mołek w "Dzień Dobry TVN". Podkreśliła brzuszek?

To jej pierwszy publiczny występ odkąd ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Magda Mołek w "Dzień Dobry TVN"
Magda Mołek w "Dzień Dobry TVN" (DDTVN)
d3gh8ho

W sobotę wieczorem dziennikarka na swoim instagramowym profilu poinformowała o tym, że niebawem znów zostanie mamą. "Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe" - napisała.

I zaprosiła fanów na kolejny odcinek porannego show. "Niezmiennie, do zobaczenia jutro o 8:00 w @dziendobrytvn". Gdy w niedzielę zjawiła się na wizji, widać było jej nowe, pełniejsze kształty. Poprowadziła show ubrana w dość długą sukienkę w ciepłym odcieniu koloru pomarańczowego. Kreacja mieniła się wzorem w liście. Mołek dobrała do niej stylowe czarne kozaki.

Kreacja miała w okolicy brzucha zdobienie, wiązanie, które podkreślało wypukłość. Mołek wyglądała elegancko, kobieco, promiennie, chociaż momentami wydawała się zmęczona, smutna. Może był to efekt dość już zaawansowanej ciąży, może trudnych tematów poruszanych w studio. Mołek i jej telewizyjny partner Marcin Meller rozmawiali bowiem, między innymi, o trudnej akcji ratunkowej Tomasza Mackiewicza.

d3gh8ho

Dziennikarka ma prawie 42 lata. W 2011 roku wzięła drugi ślub i urodziła syna Henryka. Chłopiec ma już niemal 7 lat. Różnica wieku między dziećmi będzie więc spora.

Magda Mołek DDTVN
Magda Mołek (DDTVN)
Magda Mołek DDTVN
Magda Mołek (DDTVN)

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3gh8ho

Podziel się opinią

Share
d3gh8ho
d3gh8ho