Trwa ładowanie...

Ciężarna Magda Mołek w "Dzień Dobry TVN". Podkreśliła brzuszek?

To jej pierwszy publiczny występ odkąd ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ciężarna Magda Mołek w "Dzień Dobry TVN". Podkreśliła brzuszek?Źródło: DDTVN
d99npga
d99npga

W sobotę wieczorem dziennikarka na swoim instagramowym profilu poinformowała o tym, że niebawem znów zostanie mamą. "Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe" - napisała.

I zaprosiła fanów na kolejny odcinek porannego show. "Niezmiennie, do zobaczenia jutro o 8:00 w @dziendobrytvn". Gdy w niedzielę zjawiła się na wizji, widać było jej nowe, pełniejsze kształty. Poprowadziła show ubrana w dość długą sukienkę w ciepłym odcieniu koloru pomarańczowego. Kreacja mieniła się wzorem w liście. Mołek dobrała do niej stylowe czarne kozaki.

Kreacja miała w okolicy brzucha zdobienie, wiązanie, które podkreślało wypukłość. Mołek wyglądała elegancko, kobieco, promiennie, chociaż momentami wydawała się zmęczona, smutna. Może był to efekt dość już zaawansowanej ciąży, może trudnych tematów poruszanych w studio. Mołek i jej telewizyjny partner Marcin Meller rozmawiali bowiem, między innymi, o trudnej akcji ratunkowej Tomasza Mackiewicza.

d99npga

Dziennikarka ma prawie 42 lata. W 2011 roku wzięła drugi ślub i urodziła syna Henryka. Chłopiec ma już niemal 7 lat. Różnica wieku między dziećmi będzie więc spora.

Magda Mołek DDTVN
Magda Mołek Źródło: DDTVN
Magda Mołek DDTVN
Magda Mołek Źródło: DDTVN
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d99npga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d99npga